Страница 21 от 31 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 483

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз не съм виждала. Май ще ти остане само интернет

    http://www.8888bg.com/catalog.php?cid=49

  2. #2

    Подразбиране

    Уф, знаех си Много ще ми се оскъпи, ще търся вариант...

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от astera Виж мнение
    Уф, знаех си Много ще ми се оскъпи, ще търся вариант...
    питала съм в магазина на гурко -не продава и аз съм мераклийка за такава разбрах че са на пърче и видях че Оля предлага също разбрах че и в бургаз я има -някой от форума имала магазин - ако си поръчаш аз съм готова да се включа към твоята поръчка и да си поделим транспортните разходи

  4. #4

    Подразбиране

    Жуже, аз съм съгласна! Прати ми линк какво искаш да си поръчаш от 8888бг и направо утре ще го поръчам. Ако някой друг иска да се включи, да пише!

  5. #5

    Подразбиране

    ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!!!!! Да сте живи и здрави, весели и засмени, нищо че днес Бабата беше малко сърдита. Много ушити красоти и дано се виждаме по-често тази година.

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета на мен ми трябват яцата дето са показани .
    В Стара Загора не продават ли някъде, знаете ли?

  7. #7

    Подразбиране

    Тази година не съм търсила, не знам, но миналата нямаше. Ако не искаш да си поръчаш по И-нет, най-близо можеш да намериш в Казанлък.

  8. #8

    Подразбиране

    тази година и в СтЗагора има яйца мислех , че Златито ще отговори защото аз открих едно място , а Златито другото- не знам точно адреса но мисля , че ще ме разберете - едното място е до базовото училище близо до офис на м-тел това е магазин за материали за художници там яйцата са големички може би повече от 7 см диаметър на дългата част и май бяха по 0,9 бройката , а другото място е една книжарница след съда посока към аязмото в блока където се плащат общинските данъци за сгради и т.н там се продаваха и топки за коледа сега са заредили и яйца -аз още не съм ги видяла знам го от Златито затова не мога да дам друга информация

  9. #9

    Подразбиране

    Много благодаря

  10. #10

    Подразбиране

    Момичета, преди 2 дни отидох до магазинчето за гоблени срещу магазин бебе, улицата над пазара и останах учудена ,че е изпразнено, някой знае ли дали са се преместили другаде ?

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте на всички! Злате, магазина не е преместен,а е закрит.Собственичката е била пловдивчанка . Това е което знам.

  12. #12

    Подразбиране

    дали собственичката е пловдивчанка не знам ,но стоката е на софийска фирма това със сигурнокт го знам от самата магазинерка, защото съм я питала защо продават по скъпо и конците ариадна и гоблените на милена стил ако собственичката е пловдивчанка би трябвало да е обратно нали милена стил е пловдивска фирма

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета, не ви ли се прииска да се видим...

  14. #14

    Подразбиране

    време е вече пък и времето се стопли , но работещите определете кога

  15. #15

    Подразбиране

    Искате ли да е другата събота - 31.03? На 1.04 съм на работа, а ми се иска да се видим

Страница 21 от 31 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •