Страница 22 от 33 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследенПоследен
Показване на 316 до 330 от 483
  1. #316

    Подразбиране

    Жуже, аз съм съгласна! Прати ми линк какво искаш да си поръчаш от 8888бг и направо утре ще го поръчам. Ако някой друг иска да се включи, да пише!

  2. #317

    Подразбиране

    ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!!!!! Да сте живи и здрави, весели и засмени, нищо че днес Бабата беше малко сърдита. Много ушити красоти и дано се виждаме по-често тази година.

  3. #318

    Подразбиране

    Момичета на мен ми трябват яцата дето са показани .
    В Стара Загора не продават ли някъде, знаете ли?

  4. #319

    Подразбиране

    Тази година не съм търсила, не знам, но миналата нямаше. Ако не искаш да си поръчаш по И-нет, най-близо можеш да намериш в Казанлък.

  5. #320

    Подразбиране

    тази година и в СтЗагора има яйца мислех , че Златито ще отговори защото аз открих едно място , а Златито другото- не знам точно адреса но мисля , че ще ме разберете - едното място е до базовото училище близо до офис на м-тел това е магазин за материали за художници там яйцата са големички може би повече от 7 см диаметър на дългата част и май бяха по 0,9 бройката , а другото място е една книжарница след съда посока към аязмото в блока където се плащат общинските данъци за сгради и т.н там се продаваха и топки за коледа сега са заредили и яйца -аз още не съм ги видяла знам го от Златито затова не мога да дам друга информация

  6. #321

    Подразбиране

    Много благодаря

  7. #322

    Подразбиране

    Момичета, преди 2 дни отидох до магазинчето за гоблени срещу магазин бебе, улицата над пазара и останах учудена ,че е изпразнено, някой знае ли дали са се преместили другаде ?

  8. #323

    Подразбиране

    Здравейте на всички! Злате, магазина не е преместен,а е закрит.Собственичката е била пловдивчанка . Това е което знам.

  9. #324

    Подразбиране

    дали собственичката е пловдивчанка не знам ,но стоката е на софийска фирма това със сигурнокт го знам от самата магазинерка, защото съм я питала защо продават по скъпо и конците ариадна и гоблените на милена стил ако собственичката е пловдивчанка би трябвало да е обратно нали милена стил е пловдивска фирма

  10. #325

    Подразбиране

    Момичета, не ви ли се прииска да се видим...

  11. #326

    Подразбиране

    време е вече пък и времето се стопли , но работещите определете кога

  12. #327

    Подразбиране

    Искате ли да е другата събота - 31.03? На 1.04 съм на работа, а ми се иска да се видим

  13. #328

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от astera Виж мнение
    Искате ли да е другата събота - 31.03? На 1.04 съм на работа, а ми се иска да се видим
    Аз съм за, да видим другите какво ще кажат.

  14. #329

    Подразбиране

    И аз съм ЗА. На 01.04. мама има РД и ще съм заета, но съботата ме устройва. Мястото и часът остават същите, нали?

  15. #330

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, момичета! Много искам да се запозная с вас. Не съм идвала на други срещи. Тази събота и неделя ще ходя на гости на приятелката ми в Сливен. Моля Ви хайде другата неделя (в събота обикновенно ходим на вилата, но мога и да не отида) - 08.04.Незнам също и къде е мястото.

Страница 22 от 33 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •