Страница 25 от 33 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследенПоследен
Показване на 361 до 375 от 483
  1. #361

    Подразбиране

    приятели днес моята приятелка Пепа ходила до заведението на здравната каса и видяла че е затворено до м.септември така че срещата на 10-ти трябва пак да е на старото място пицарията

  2. #362

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    приятели днес моята приятелка Пепа ходила до заведението на здравната каса и видяла че е затворено до м.септември така че срещата на 10-ти трябва пак да е на старото място пицарията

    Този пост на Жак нещо съм го пропуснала, добре че видях неин коментар във фейсбук, че кафето на здравната каса не работи... Ако има и други неразбрали като мен, да обърнат внимание, че срещата ще е в пицарията на Чайка!

  3. #363

    Подразбиране

    Последно напомняне

    Среща на 10.06.2012 от 14.00 часа пицарията на Чайка

  4. #364

    Подразбиране

    Днешната ни среща:

    http://gallery.ru/watch?a=WMB-ixng

  5. #365

    Подразбиране

    за всички които не дойдоха могат само да съжаляват , че не опитаха хубавата месеница на Пепи -домашно направена тотла топла от фурната да не си мислите че е от заведението да не говорим че не видяха и хубавите гоблени

  6. #366

    Подразбиране

    Браво ,момичета.Пак чудни неща сте сътворили!
    А откакто видях тази месеница,не мога да спра да .
    Чии са розите и на коя фирма са? Питам,защото това е следващият ми проект от ГК.
    Редактирано от ya-ya : 11.06.2012 в 16:39.

  7. #367

    Подразбиране

    Розите са на Пепа, на фирма Юнона. На живо са като кадифе. А за месеницата наистина можеш да съжаляваш.... Тъкмо като ушиеш ГК, ние с Жужа се каним да ги шием на Luka-S, ще има да сравняваме

  8. #368

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Тъкмо като ушиеш ГК, ние с Жужа се каним да ги шием на Luka-S, ще има да сравняваме
    Че аз докато ги ушия (след около 10-ина години ),Жужа ще е ушила поне
    100-ина.Ще си ги сравнявате двете с нея ,а аз само ще въздишам.

  9. #369

    Подразбиране

    ПРОМЯНА
    Скъпи приятели,удоволствие е за нас да ви поканим на
    ПЕТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА
    на любимия ни форум в
    БУРГАС,МОРЕТО И НЕГОВИТЕ ГОБЛЕНАРИ

    Срещата ще се проведе на 06-07 октомври в хотел "АКВА" с начален час 13.00 часа
    ЦЕНИ ЗА УЧАСТИЕ,НОЩУВКА И ВЕЧЕРЯ
    1. Нощувка
    - единична стандартна стая - 50 лв В цената е включена закуска,ползване на фитнес и басейн в СПА центъра на комплекса
    - двойна стандартна стая - 60 лв В цената е включена закуска,ползване на фитнес и басейн в СПА центъра на комплекса

    2. Ползване на зала - 2лв
    3. Кафе пауза - 4лв
    3. Вечеря - 25 лв

    Изложба на нашите гоблени - до 3 броя (без значение дали са рамкирани или не)

    Молим, всички желаещи да заявявят своето участие тук и да изпратят имена и ника, с който са регистрирани във форума на e-mail swetla_wp@abv.bg

    Очакваме ви с нетърпение
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #370

    Подразбиране


    Среща на 14.10. 2012 от 15.30 часа пицарията на Чайка
    Редактирано от ata : 08.10.2012 в 19:54.

  11. #371

    Подразбиране

    Много бих искала да дойда, но за съжаление часът ми е много ранен - имам задачи и до тогава няма да мога да свърша. Ако има възможност да го преместим за 15,30 или 16,00 ч. Но не е необходимо да се съобразявате с мен. Ще чакам снимки от срещата.

  12. #372

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Много бих искала да дойда, но за съжаление часът ми е много ранен - имам задачи и до тогава няма да мога да свърша. Ако има възможност да го преместим за 15,30 или 16,00 ч. Но не е необходимо да се съобразявате с мен. Ще чакам снимки от срещата.

    Естествено, че ще го преместим то остава и ти да не дойдеш ....

  13. #373

    Подразбиране

    Злате ,ако ще сме само двете ние днес вече си я направихме

  14. #374

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    Злате ,ако ще сме само двете ние днес вече си я направихме
    Жуже, ще направим последен опит да се съберем

    Чета коментари, как се възхищаваме на другите, групи, как имали желание за изложби и какво ли не , ами хайде де, елате да се видим, пък и да направим нещо, ама като определим дата, всички имат ангажименти!

    Е, ние без ангажиментите Жужа, аз и Венета ще ви чакаме, пък вие каквото решите!

  15. #375

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз дори смяната си на работа съм променила, само и само да съм с вас!!! Трябва да е нещо наистина неотложно, за да не мога да дойда! Ама не знам защо другите не са толкова сериозни...

Страница 25 от 33 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •