Страница 30 от 33 ПърваПърва ... 202829303132 ... ПоследенПоследен
Показване на 436 до 450 от 483
  1. #436

    Подразбиране

    без бой не пpизнавам
    де тоз късмет да бях ходила някъде
    май ми мина вpемето да кpъшкам, остана ми само да боцкам

  2. #437

    Подразбиране

    Злате, снимките са чудесни, изработките също, групичката е супер, имаме си и малка сладуранка . Не видях снимката на твоите жерави..., моля те качи я

  3. #438

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Момичета, много съжалявам, но няма да мога да дойда - детето се разболя и трябва да съм до него. Ще чакам снимки. Приятно изкарване.
    Венци, как сте? Оздравявайте по-бързо, много съжалявам , че не присъства! Имаме нови попълнения към групата. С две думи - срещата беше на ниво!

  4. #439

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepsssi Виж мнение
    Злате, снимките са чудесни, изработките също, групичката е супер, имаме си и малка сладуранка . Не видях снимката на твоите жерави..., моля те качи я
    А, Пепи, сега, като каза и аз не си видях жеравите Май ги снимах, но къде ми е снимката не знам Има ги качени и в готовите и в галерито,така, че не е голяма загуба

  5. #440

    Подразбиране

    Извинявам се за намесата но по време на националната среща в Стара Загора ще има ли възможност да посетим това магазинче
    SteZo decor
    Това им е фейсбук страницата :
    https://www.facebook.com/profile.php...50805648264407

  6. #441

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Извинявам се за намесата но по време на националната среща в Стара Загора ще има ли възможност да посетим това магазинче
    SteZo decor
    Това им е фейсбук страницата :
    https://www.facebook.com/profile.php...50805648264407
    магазина ако още съществува е в центъра на града и е близо до хотела в който мислим да бъде срещата, но дали магазина ще е отворен това не знам , защото за съжаление собственичката не участва в нашите срещи
    когато аз го търсих работното му време бе само след обяд няколко часа
    при първа възможност ще проверя как стоят нещата и ще дам повече инхормация

  7. #442

    Подразбиране

    Желка,Много благодаря

  8. #443

    Подразбиране

    Среща на 09.03.2013 Само да отбележа, че е събота

  9. #444

    Подразбиране

    хайде първа аз да отговоря. аз почивам събота и неделя, така че за мен няма значение кой от двата дни. нека пишат другите съфорумки, които работят, кога на тях им е удобно.

  10. #445

    Подразбиране

    За мен също 9ти е добре!

  11. #446

    Подразбиране

    за мен също е без значение , не съм вярваща и много не спазвам религиозните празници но днес чух че тогава било някаква задушница казвам просто за информация

  12. #447

    Подразбиране

    мисля, че това не пречи да си направим среща. на Задушница сутрин се ходи на гробищата и се раздава (мисля, че това са паничкини задуши, колежките търсят по-евтини съдове за раздавка). а ние на срещата няма да шием, така че дори тези, които спазват забрани и не шият на големи църковни празници, няма да нарушат тази забрана.

  13. #448

    Подразбиране

    И аз мисля, че не е проблем .
    Но имам нещо в предвид , за което моля да се видим на Чайка.

  14. #449

    Подразбиране

    И аз почивам и ще дойда.

  15. #450

    Подразбиране

    Реклама:
    Няма проблем за Чайка от моя страна, но трябва с големи букви да се напише, да го видят всички, да няма после някой неразбрал.

Страница 30 от 33 ПърваПърва ... 202829303132 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •