Страница 7 от 31 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 483

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Вени,никой не се обажда,затова пиша

    06.06.2010 от 15.00 часа пицарията!
    не знам дали си обърнала внимание ,че по същото време има среща в Сливен -направих едно предложение на моята страница към пловдинчанки като си тръгват от сливен да си направят една почивка в СтЗ и ни дойдат и на нас на гости -разбрах че ще пътуват с кола и една от организаторките ми отговори че по-принцип това не е невъзможно-какво мислите по този въпрос? ако тази идея се възприеме тогава може да променим часа в зависимост от това в колко часа ще тръгнат от Сливен

  2. #2

    Подразбиране

    Ами добре за среща с тях, но кога ще стане ясно ще минат ли и по кое време? Защото аз след утре пообед вече няма да имам достъп до интернет и няма да разбера за промените. Освен някой да ми прати на ЛС номера на мобилния си телефон и да питам в неделя сутринта какво последно сте се разбрали.

  3. #3

    Подразбиране

    Току-що прочетох в твоята тема, че момичетата от Пловдив ще тръгват от Сливен в 10.30 ч. Това значи, че кам 11.30 ще са в СтЗ, ако решат да се отбият. За съжаление на мен този час ми е много рано, преди 13 ч. няма да успея да се прибера в СтЗ. Дано има решение да утре на обед.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Току-що прочетох в твоята тема, че момичетата от Пловдив ще тръгват от Сливен в 10.30 ч. Това значи, че кам 11.30 ще са в СтЗ, ако решат да се отбият. За съжаление на мен този час ми е много рано, преди 13 ч. няма да успея да се прибера в СтЗ. Дано има решение да утре на обед.
    Неееее в 10.30 тръгваме от Пловдив за Сливен . От там как ще е още не се знае.....

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета не се съобразявайте с нас. Определете си час когато на вас ви е удобно . Ако ние можем ще се включим. Ако ли не ще дойдем специално.
    Говорим обаче за неделя - в събота няма да стане. Все пак сме тръгнали за друго място.
    Благодаря за вниманието към нас

  6. #6

    Подразбиране

    Официален отговор::Момичета, много благодарим за поканата. Първоначално я посрещвахме с радост.Но не е е ясно кога ще тръгнем от Сливен за Пловдив.Ще се ядат милинки, ще се врем по сливенския балкан и т.н. Все пак основното събитие е среща в Сливен.
    Затова, моля, не се съобразявайте с нас.
    При удобен случай ще ви гостуваме и на вас.
    P.S.- а вие какво имате за ядене
    Редактирано от maleks : 03.06.2010 в 19:34.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря, момичета, за официалният отговор. Явно не съм разбрала часът за тръгване за пътуването в коя посока се отнася.
    Значи, смятам, че остава за неделя, 06.06. от 15 ч. Напълно ме устройва.

  8. #8

    Подразбиране

    http://zltt.gallery.ru/watch?a=WMB-eHWe


    Съжалявам,че никоя от дамите на които изпратих ЛС не се отзова,но постоянният състав, отново имаше с какво да се похвали!Сами ще видите за какво става въпрос

  9. #9

    Подразбиране

    Браво,старозагорки!Много оригинални гоблени сте изработили!Не напразно се носи славата Ви на отлични гобленарки!

  10. #10

    Подразбиране

    Снощи чаках ,чаках и не дочаках да видя снимките.
    Браво,чудна изложба сте спретнали пак.Чии са розите,не ми стана ясно,другите гоблени знам на кого са.
    Само да мине тоя противен изпит и няма да пропусна среща

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Снощи чаках ,чаках и не дочаках да видя снимките.
    Браво,чудна изложба сте спретнали пак.Чии са розите,не ми стана ясно,другите гоблени знам на кого са.
    Само да мине тоя противен изпит и няма да пропусна среща


    ya-ya,розите са на приятелката на zhak,за срам не и знам името

  12. #12

    Подразбиране

    И моя приятелка
    Пенка,или Пепа,както ти харесва.

  13. #13

    Подразбиране

    Браво момичета!!! СТРАХОТНИ сте!

  14. #14

    Подразбиране

    Страхотна среща и изложба сте си спретнали.Чудесни сте,поздравления.

  15. #15

    Подразбиране

    благодаря за оценката рядко хората ги оценяват по достойнстово защото не са разпостранени за българия, радвам се че картините -гоблени на алфонс муха сате впечатлили толкова

Страница 7 от 31 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •