Страница 9 от 33 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 483
  1. #121

    Подразбиране

    Здравейте, момичета! Току що разбрах, че няма да мога да дойда на срещата Пожелавам ви приятно прекарване и ще чакам снимки!

  2. #122

    Подразбиране

    Съжалявам, че няма да дойдеш. Дано поне имаме нови попълнения, че иначе пак ще сме в камерен състав.

  3. #123

    Подразбиране

    камерен не камерен нали няма да отменим срещата?

  4. #124

    Подразбиране

    Аз ще съм там. Дано има и други .

  5. #125

    Smile

    Здравейте! Утре ще съм в Стара Загора с малката, мисля да я водя до ЗОО парка и ако остане време може да дойда на срещата ви Може ли някой да ми обясни къде точно е заведението, защото не познавам добре града

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #126

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kamellia Виж мнение
    Здравейте! Утре ще съм в Стара Загора с малката, мисля да я водя до ЗОО парка и ако остане време може да дойда на срещата ви Може ли някой да ми обясни къде точно е заведението, защото не познавам добре града
    по бул.цар Симеон Велики по посока Бургас преди магазин мототехника има в дясно една градина и една детска площадка там в градината до площадката е пицарията -много лесно е мястото ще се радваме да се запознаем

  7. #127

    Smile

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    по бул.цар Симеон Велики по посока Бургас преди магазин мототехника има в дясно една градина и една детска площадка там в градината до площадката е пицарията -много лесно е мястото ще се радваме да се запознаем
    Мерси, точно улицата ме интересуваше. Сега остава навигацията да си свърши работата

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  8. #128

  9. #129

    Подразбиране

    Злате, много си бърза. Аз докато се прибера ти вече си качила снимките от срещата. Много хубава среща стана, който не е дошъл от съгражданките може само да съжалява.

  10. #130

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Злате, много си бърза. Аз докато се прибера ти вече си качила снимките от срещата. Много хубава среща стана, който не е дошъл от съгражданките може само да съжалява.
    Така е Вени,само могат да съжаляват и дано се престрашат за следващите ни срещи,ние не хапим,напротив след такава среща всички сме заредени с много положителни емоции!Благодарим на Камелия за запознанството ни!

  11. #131

    Подразбиране

    Момичета, това е направо изложба!
    Кой е ушил всички тези красоти? Иконите са невероятни!

    Всички гоблени са невероятни!
    Много моля споделете, кой е ушил гоблена по Муха! Прекрасен е!

  12. #132

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    Момичета, това е направо изложба!
    Кой е ушил всички тези красоти? Иконите са невероятни!

    Всички гоблени са невероятни!
    Много моля споделете, кой е ушил гоблена по Муха! Прекрасен е!
    Муха и всички икони са на майка и дъщеря ,двечките на централно място

    Тук можеш да разгледаш:
    http://olera.gallery.ru/

    Регистрацията им във форума е olera2

    Извинявам се на veneta_az писах,че всички икони са на olera, св.Василий е на Вени
    Редактирано от ata : 19.09.2010 в 20:33.

  13. #133

    Подразбиране

    Специално за olera2 - ето тези слънчогледи искам да ушия

    Исках да прикача и снимка на стана, но нещо не се получава. Ето тук можете да го видите. http://goblenite.org/showthread.php?t=3857&page=15
    Редактирано от veneta_az : 19.09.2010 в 20:44.

  14. #134

    Подразбиране

    да слънчогледите са същите, но фона на куадрос е по скоро електриково зелен, 993 992 дмц и отива към зелено, на схемата се вижда електриково син, това което искаш ти да шиеш явно е друга разработка ако искаш схемата ще ти я пратя на емейл

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    ето малко снимки и от нас
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 9 от 33 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •