Страница 1 от 33 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 483
  1. #1

    Smile Среща на goblenite.org в Стара Загора

    Хей, момичета от Стара Загора! Вижте колежките ни от Бургас каква среща си спретнаха! Ние от Стара Загора също сме много в този форум. Преди няколко месеца имаше среща, но бяхме много малко. Нека да повторим срещата, но този път да се съберем по-голяма група. Давайте предложения за дата, място и час.

  2. #2

    Подразбиране

    Виждам, че нашата темичка е останала много назад ( явна ние от Стара Загора сме много несериозни) - за това имам предложение и покана към всички старозагорки и ..........и въобще към всички, които имат възможност да дойдат.
    Предлагам ви да се срещнем тази събота - 14.06. - в едно малко и кокетно заведение в града . Намира се на пресечката на ул."Майор Кавалджиев" и ул. "Неделчо Николов" (Св.Княз Борис). Сладкарничката се казва "Вяра, Надежда и Любов" (срещу "офиса" на Момера - ако това ви говори повече).
    Много ще се радвам да се видим - с някои от вас се познаваме, с други - не ...........но нали за това са срещите.
    Искам да ви покажа нещо ново - гоблените, които успях (с доста мъки) да получа от Молдова. Не ме разбирайте погрешно - нямам никакви комерсиални цели - просто искам да споделя с приятели своята радост, защото една дългогодишна моя мечта е на път да стане реалност.
    За това каня всички, които имат желание - да споделят моята радост.
    Ще ви чакам към 14,30 часа в сладкарницата.
    Ще се опитам утре да пусна карта на точното местоположение.
    Очаквам ви
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  3. #3

    Подразбиране

    Голямо ровене падна докато изнамеря потъналата в паяжини темичка,срам за старозагорки!

    И така ,след срещата през 2008г, нека да пробваме да се съберем през 2010.Какво ще кажете?Моето предложение е за 13 или 14 март.
    Моля всички,които имат желание да се запознаем ,да се видим на живо,да се обадят тук в темичката.Имам идея и за мястото където да се видим,но ако имате по-добри идеи - давайте!Аз си мислих да се срещнем в пицарията на Чайка.Първо защото масите са такива,че могат да се съберат повече хора,и друго предимство,че е точно на автобусната спирка и ще е удобно за тези,които ще дойдат с автобус.Иначе там не е нищо особено ...
    И така,какво ще кажете?

  4. #4

    Подразбиране

    давай момичета нека се видим и запознаем мястото няма значение може да се уточни и по късно!

  5. #5

    Подразбиране

    Браво станахме 2!Хайде и останалите

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, ако не успеете за 13/14 в Стара Загора, ами заповядайте на 21 март в Пловдив!Ние много се радваме на гости!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #7

    Подразбиране

    Малекс,не ни пущай мухите... Аз толкова пъти заявявам,че много ви се радвам на срещите ,дано и ние успеем да се съберем.

  8. #8

    Подразбиране

    Може и обратното - ние да дойдем при вас
    Купона ше е пълен

  9. #9

    Подразбиране

    Е това е,как да не ви се радва човек!!!

  10. #10

    Подразбиране

    И аз съм навита. Далече ми е, но аз съм винаги с кола, така че това не е проблем. За мен по-важно е да определим времето, за да намеря кой да гледа децата, че нашият тати може да се падне да е на работа.

  11. #11

    Подразбиране

    Вени,надявам се още момичета да се обадят и тогава да уточним къде ,а относно датата предлагам 14.03./неделя/.

    Хайде,къде стe......Започвам да пращам ЛС на всички от Ст.Загора./поне тези които зная /
    Редактирано от ata : 02.03.2010 в 11:11.

  12. #12

    Подразбиране

    Ата, благодаря за ЛС! Иначе сигурно нямаше да разбера за срещата. Много отдавна не съм влизала във форума, но надявам се активните форумки да нямат нищо против и от присъствието на срещата на неактивните в последните 1-2 години?

  13. #13

    Подразбиране

    брой и мен и ще доведа и още гобленарки които не са регистрирани във форума но се надявам че ще дойдат и добре че изпрати по ЛС защото не знаех че сте имали и други срещи и се чудех при толкова гобленарки от СтЗ да няма среща дано този път сложим едно добро начало

  14. #14

    Подразбиране

    Идеята е великолепна!
    Само ако уточните часа, ще мога да преценя дали ще се включа и аз. Надявам се до обед да успея с прибирането от Пловдив, където имам служебен ангажимент

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм "за" Дано само да не трябва да съм работа - но ще го излисля
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

Страница 1 от 33 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •