Страница 11 от 33 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 483
  1. #151

    Подразбиране

    момичета разбира се че ще дойда сигурно някои разбраха защо да сега мълчах-ами ходих на гости на пловдивчанки като се мидим ще разказвам

  2. #152

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    момичета разбира се че ще дойда сигурно някои разбраха защо да сега мълчах-ами ходих на гости на пловдивчанки като се мидим ще разказвам
    Разбрахме,разбрахмечакаме с нетърпение да разказваш

  3. #153

    Подразбиране

    Приготвихте ли какви красоти ще показвате, че не остана време до срещата.

  4. #154

    Подразбиране

    абе все нещо ще покажем но с нетърпение чакам Вени твоите картички и изонита

  5. #155

    Подразбиране

    Приготвяйте вие,че аз като нямам какво да показвам,поне да се любувам на вашите красоти.

  6. #156

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Приготвяйте вие,че аз като нямам какво да показвам,поне да се любувам на вашите красоти.
    ти гледай да успееш да дойдеш а ще има какво да видиш поне аз ще ви покажа моята поредица на черно

  7. #157

    Подразбиране

    ya-ya Да не я пропуснеш - поредицата в черно си е вълшебна

  8. #158

    Подразбиране

    Искате ли снимки?
    Много неща имаше за снимане,дано да не съм пропуснала нещо... Много се радвам,че днес си имахме и нови попълнения в групичката
    Аз още съм под въздействието на срещата,много емоции,красота,по добре вижте сами:
    http://zltt.gallery.ru/watch?a=WMB-fytZ

  9. #159

    Подразбиране

    благодарим на фотографа за снимките, както винаги перфектна, всяка работа просто грее

  10. #160

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от olera2 Виж мнение
    благодарим на фотографа за снимките, както винаги перфектна, всяка работа просто грее
    Аз тъкмо се ядосвам,че не всички снимки са добри,особено ме е яд за Деня и Нощта на Жужа,снимката е кофти и изобщо не личи за каква красота става въпрос! и за чадърчето от мъниста на Вени,също.

  11. #161

    Подразбиране

    аз също се ядосвам за моите снимки и те така са се развили -виж качила съм ги в галерията но не знам как да изпиша тук линка към тях

  12. #162

  13. #163

    Подразбиране

    не се тревожете момичета, който иска да ги види да си е направил труда да дойде всеки знае ,че снимката е едно ,а на живо е друго затова правим и тези сбирки и живот и здраве да продължаваме да ги правим

  14. #164

    Подразбиране

    Чаках, чаках Zhak да каже идеята за Коледа, но не ми се чака повече. Като си тръгвахме от последната среща Жужа подхвърли идеята, тези които се съберем през декември на среща, да си разменим малки подаръчета - от сорта на игленик, бискорню, шита картичка или каквото друго дребно се сетите. Нека всеки да подготви нещо и на срещата ще си направим томбола и ще си разменим тези символични подаръчета. За деня на срещата ще се разберем сигурно към края на месеца, но не пречи преди това да обсъдим тази идея или каквито други идеи ви хрумват на вас.

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Ами Вени на теб ти е лесно че вече имаш старт , но аз те подкрепям все ще измисля нещо добре е да сложем някакво начало и да разнообразим срещите си така че аз съм за

Страница 11 от 33 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •