Страница 12 от 33 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 483
  1. #166

    Подразбиране

    Съмнявам се, че някой ще се затрудни да направи нещо такова, а е и много забавно. Важното е да се намери малко време.

  2. #167

    Подразбиране

    Добра идея, и аз съм за!

  3. #168

    Подразбиране

    Чудесна идея,ще се радвам да ви видя отново.Относно изработването ,не мога да се меря с вас,но ще се постарая.

  4. #169

    Подразбиране

    Краси не се тревожи почти всички ще сме новаци в изработването на тези подаръци като гледам само Златето и Венито имат опит защото са участвали вече в новогодишната игра но винаги има първи път важна е идеята и няма да се сърдим какъв подарък сме получили

  5. #170

    Подразбиране

    Момичета,единствената неделя ,която ще почивам е на 19.12.,но пък е близо до Коледа и мисля, че е добра дата за среща,какво ще кажете?

  6. #171

    Подразбиране

    аз съм за ще има мреме да подготвим подаръците

  7. #172

    Подразбиране

    И аз съм ЗА. Дано покрай празниците се съберем повечко хора, ще бъде по-весело.

  8. #173

    Подразбиране


    Бройте и мен!Zhak e толкова великодушна , но щом е за среща - един резил ще понеса.

  9. #174

    Подразбиране

    момичета нека никой не се притеснява важното е да се събереме и да се видим а за подаръка ако неможе или няма време предлагам да купи нещо скромно за да няма другарчета без подарък но все пак да дойде

  10. #175

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от olera2 Виж мнение
    момичета нека никой не се притеснява важното е да се събереме и да се видим а за подаръка ако неможе или няма време предлагам да купи нещо скромно за да няма другарчета без подарък но все пак да дойде
    Ако се затруднявате или нямате време да приготвите нещо (но да е малко, хей), може и една игла да купите - важен е жеста. Така че нека се съберем за Коледа - като за първа Коледа малко скромно, но началото винаги е трудно. И дано има нови попълнения.

  11. #176

    Подразбиране

    Аз си мълча, щото няма да мога да дойда и много ме е яд Ама какво да се прави, ще се радвам на снимките после...

  12. #177

    Подразбиране

    Ей, момичета бройте и мене, идеята е чудесна

  13. #178

    Подразбиране

    аз ли нещо съм пропуснала но уточнихме ли часа на срещата или си остава 14 ч както до сега -надявам се да се видим всички

  14. #179

    Подразбиране

    Не сме уточнявали час ,но май 14.оо си е добре???

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Нека да е 14.00ч., така сме си свикнали. И да си носите веселото настроение.

Страница 12 от 33 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •