Страница 13 от 33 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 483
  1. #181

    Подразбиране

    то веселото настроение ще си го носим ами и подаръците да не си забравим и дано само времето не ни изиграе лош номер ,а ти Вени измисли ли как ще стане томболата ?

  2. #182

    Подразбиране

    момичета неможе ли да променим мястото на срещата да е в новият мол на ремиза

  3. #183

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от olera2 Виж мнение
    момичета неможе ли да променим мястото на срещата да е в новият мол на ремиза
    По принцип да,можем,но от наблюденията,които имам не мисля,че е най-удобното място.В събота и неделя Моловете са пълни,и едва ли ще се чувстваме удобно там.В града има десетки хубави заведения,но никъде няма да се чувстваме по-удобно както на Чайка,не мислиш ли?Никъде няма да има такова пространство,на което да ни оставят да разпъваме панаираНо Илианка,това е мое мнение и ако другите момичета решат да се видим в Мола,нямам нищо против.

    А що се отнася до томболата,мисля,че най-добре ще е на място,като видим колко ще се съберем да направим там листчетата с имената и всеки да тегли .
    Редактирано от ata : 17.12.2010 в 08:25.

  4. #184

    Подразбиране

    На 100% съм съгласна със Златето и по двата въпроса.

  5. #185

    Подразбиране

    за промяна на мястото според мен е късно по-добре сега да си остане старото място а занапред ще обсъдим това е моето мнение

  6. #186

    Подразбиране

    преди малко се натъкнах на тази тема http://www.goblenite.org/showthread.php?t=8740
    нека я обсъдим в неделя и може би да предвидим някои подаръци за там също си мислех да няма да е зле да подарим нещо и на "кафето което ни търпи"

  7. #187

    Подразбиране

    Момичета,мен не ме бройте.За съжаление ,ще пропусна срещата.
    Пожелавам ви да си прекарате страхотно,много да се забавлявате,Дядо Коледа да ви донесе чуднички подаръци
    И чакам много ,много снимки!

  8. #188

    Подразбиране

    Момичета,ако някой нещо не е разбрал или се колебае, има още време да излезете от вас
    Срещата е от 14.00 пицарията на Чайка.Чакаме ви!

  9. #189

    Подразбиране

    момичета ето ни и нас малко снимки но от сърце за вас
    http://olera.gallery.ru//?p=albums&parent=fhrO

  10. #190

  11. #191

    Подразбиране

    Ето снимки и от мен
    http://zltt.gallery.ru/watch?ph=WMB-cNMOM

  12. #192

    Подразбиране

    Беше много хубаво и се радвам, че най-после се запознахме.

    А това е подаръка , който получих - много му се радвам. Благодаря ви момичета.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от pakpak : 20.12.2010 в 09:25.

  13. #193

    Подразбиране

    Чудна срещичка сте спретнали като гледам.Нагледах се на красоти,коя от коя по-хубавиБлагодаря ви,че ме направихте съпричастна
    Нещата на Жужа ги познах,ама другите чии са?
    Илиянка,този път ми събрахте очите с майка ти

  14. #194

    Подразбиране

    Olera2, благодаря, разгледах внимателно всичко и мога само да се възхищавам на огромната ви колекция. Двете с майка ти може да спретнете няколко изложби.
    А ето и моят подарък от срещата - той е от Рepsssi. Много благодаря, аз никога не бих се наела да ушия нещо с мъниста, но благодарение на теб имам вече и такова гобленче. Само да отбележа, че в ботушчето имаше и близалки, но не оцеляха до снимката.

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    МОМИЧЕТА, НА ВСИЧКИ ВАС, С КОИТО ПРЕЖИВЯХМЕ НЕЗАБРАВИМИ И МНОГО ПОЛЗОТВОРНИ СРЕЩИ, ПОЖЕЛАВАМ ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!!!!!!!!! И ДО НОВИ СРЕЩИ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА.

Страница 13 от 33 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •