Страница 23 от 33 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 483
  1. #331

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tian_64 Виж мнение
    Здравейте, момичета! Много искам да се запозная с вас. Не съм идвала на други срещи. Тази събота и неделя ще ходя на гости на приятелката ми в Сливен. Моля Ви хайде другата неделя (в събота обикновенно ходим на вилата, но мога и да не отида) - 08.04.Незнам също и къде е мястото.



    tian_64, много ще се радваме да се запознаем! До сега всички срещи са ни били в пицарията на Чайка. Аз лично нямам нищо против да отложим за 8-ми, но нека другите момичета пишат как са с времето.
    Хайде, момичета пишете, че да решим, няма време

  2. #332

    Подразбиране

    Момичета, има ли някакъв ритуал или по-скоро традиция при тези срещи? Четох и разглеждах снимки от среща в Пловдив - разменяха си малки гобленчета.

  3. #333

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tian_64 Виж мнение
    Момичета, има ли някакъв ритуал или по-скоро традиция при тези срещи? Четох и разглеждах снимки от среща в Пловдив - разменяха си малки гобленчета.
    Не, размяна на подаръчета има при празници и когато предварително сме се уговорили. Сега не, просто се събираме да побъбрим, да покажем кой какво шие и така.
    Сега обаче се сетих че 08.04. тази година е Цветница. Може би някои от момичетата ще празнуват другаде.....

  4. #334

    Подразбиране

    Аз лично не мога на 8ми, но разбира се никой не е длъжен да се съобразява с мен

  5. #335

    Подразбиране

    Замислих се да отложим за 8-ми но предвид това, че тогава е Цветница не е добра идея.Затова срещата остава на 31.03/ СЪБОТА/ от 14.00 часа.
    Предлагам да се видим пак на Чайка и да обсъдим за следващата среща къде можем да се преместим.
    tian_64 съжалявам, че няма да можеш да дойдеш, но надявам се за следващата ни среща да си свободна.

  6. #336

    Подразбиране

    Приятно изкарване момичета-кокичета

  7. #337

    Подразбиране

    Аз ще съм извън града тогава.Съжалявам ,но няма да мога да дойда.
    Защо ще се местим от Чайка?

  8. #338

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Аз ще съм извън града тогава.Съжалявам ,но няма да мога да дойда.
    Защо ще се местим от Чайка?


    По желание на някои от момичетата

  9. #339

    Подразбиране

    Нямам против.Даже ми е по-удобно някъде в центъра.

  10. #340

    Подразбиране

    Аз да напомня за утре, да не забравите 14.00 часа.

  11. #341

  12. #342

    Подразбиране

    Прекрасни неща сте показали, момичета.
    Много поздравления и благодарности и на фотографа, който ни дава възможност да се насладим и ни представя тези красоти в най-добрата възможна светлина.

  13. #343

    Подразбиране

    Чудесни гоблени. Съжалявам, че неможах да дойда. Кога ще е следващата среща? Чакам я с нетърпение.

  14. #344

    Подразбиране

    на последната ни среща Златето каза за нов магазин на конци днес го посетих и ви давам информация за цените:
    конците дмс са по 0,95 при Цеца 1лев
    анхор по 0,90 -при Цеца 0,95
    ариадна по 0,40
    край на монопола на Цеца
    за тези които ги нямаше магазинчето се намира на ъгъла на ул.В.Левски и П.Евтимий преди доста години там също имаше магазинче за конци и гоблени един дядо продаваше това е до него магазин - момичето което прадава е същото което преди години продаваше конци и гоблени в една къща до механотехникума -много приятно и услужливо момиче ,то също шие гоблени и има представа какво продава познавам го от магазинчето до механотехникума
    магазина сега се разработва но има цялага гама на трите марки конци

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    Жуже, благодаря ти за информацията!

Страница 23 от 33 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •