Страница 3 от 33 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 483
  1. #31

    Подразбиране

    И аз се надявам,че времето няма да ни изплаши. За всеки случай- имаме запазена маса на мое име- Златка Танева,но мисля да съм там преди 14 и оставам на вас да ме разпознаете...

    Приликата не е случайна!

  2. #32

    Подразбиране

    за по сигурно ,след като си запазила маса сложи и една табелка ,че тази "прилика" с картинката не мисля че е сполучлива

  3. #33

    Подразбиране

    [QUOTE=zhak;349483]за по сигурно ,след като си запазила маса сложи и една табелка ,че тази "прилика" с картинката не мисля че е сполучлива[/QU



    Вие само елате ,пък ще се разпознаем и табелки ще има

  4. #34

    Подразбиране

    Ехо-оо, момичета!
    Радвам се, че срещата ще се състои.
    ya-ya, бързам да довърша моя ГК, да го изкъпя и изгладя, за да ви го представя! Надявам се, да стане готов.

  5. #35

    Подразбиране

    Ох,бях сериозно притеснена,да не се откажете,но сега чакам с нетърпение да се запознаем.
    Elisa,дори и да не успееш да го завършиш,пак го носи.Много искам да видя
    този шедьовър.

  6. #36

    Подразбиране

    [QUOTE=ata;349486]
    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    за по сигурно ,след като си запазила маса сложи и една табелка ,че тази "прилика" с картинката не мисля че е сполучлива[/QU



    Вие само елате ,пък ще се разпознаем и табелки ще има
    ние ще дойдем само да не се окаже запазената маса малка

  7. #37

    Подразбиране

    живот и здраве ще се видим надявам се мили момичета

  8. #38

    Подразбиране

    След малко тръгвам за срещата на Старозагорки!!!!Вълнувам се сякаш отивам на първата си любовна среща,но предполагам,че и с другите е така и ще бъде много забавно.Засега целувки на всички,а довечера очаквайте мнооооого снимки!

  9. #39

    Подразбиране

    ЗАПОВЯДАЙТЕ: http://zltt.multiply.com/photos/album/129

    Гледайки снимките видях,че не съм снимала отделно Париж на Zhak, и оригиналния Дименшънс на приятелката й,моля за извинение,но сред тая красота,ми е простено да пропусна нещо...

  10. #40

    Подразбиране

    Лелеееееее Ви сте направили изложба в това кафене.Браво момичета.Прекрасни гоблени и Вие сте още по прекрасни.

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Лелеееееее Ви сте направили изложба в това кафене.Браво момичета.Прекрасни гоблени и Вие сте още по прекрасни.
    Изложба и още как!!!Надявам се че Вени ще качи още снимки.

  12. #42

    Подразбиране

    Много сте лъчезарни и щастливи, но Ата, да беше ни запознала макар и виртуално.Изложбата е супер! Поздравления!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #43

    Подразбиране

    Супер сте!!! И гоблените ви са супер!!! Пожелавам ви регионарните ви срещи да станат традиция като нашите, защото лично за мен , а предполагам и за вас,те са емоционална храна и бранене от мъжете ни на лично пространство.
    Ако станат традиция............. ей къде е Стара Загора- има няма 80 км...............кой знае може и на гости да ви дойдем на някоя среща.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Много сте лъчезарни и щастливи, но Ата, да беше ни запознала макар и виртуално.Изложбата е супер! Поздравления!

    Светле,почти на всички снимки отдолу са никовете на момичетата.
    А сега и понаписах малко....
    Редактирано от ata : 14.03.2010 в 20:48.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    благодарим за гостоприемството на организаторка, предполагам че и другите ще се присъединят към мен иницативата и беше много добра

Страница 3 от 33 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •