Страница 4 от 33 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 483
  1. #46

    Подразбиране

    И от мен искрени благодарности за великолепната инициатива, за чудесната организация на ata, за топлата и неповторима атмосфера на приятелство, за прекрасните емоции, и изобщо за всичко.............

  2. #47

    Подразбиране

    Здравейте и от мен, момичета

    Благодаря и аз за прекрасната среща и за неусетно изминалите 2 часа! Щастлива съм, че имах възможност да се запозная с вас, надявам се пак да се видим, и то скоро!

    И от мен 4 снимчици:


  3. #48

    Подразбиране

    И аз съм безкрайно щастлива,че успях да се запозная с всички ви наживо и че се порадвах отблизо на толкова красота.
    Надявам се ,че оттук нататък срещите ни ще зачестят и че ще дойдат и другите старозагорки,които днес неуспяха.

  4. #49

    Подразбиране

    срещата бе чудесна ,тези които не успяха да дойдат могат само да съжаляват и да се надяват скоро да организираме нова ,че да се присъединят съм нас
    за нашата организаторка

  5. #50

    Подразбиране

    И аз безкрайно ви благодаря,че се запознахме.Наистина тези срещи са неповторими,пълни с красота и много положителни емоции.И за да станат традиция, това зависи само от нас.
    pepina_p, кой знае,може и да се видим за такава среща гласувам и с 2 ръце!Само да се постопли ,ние да се поопознаем още малко и ще видим.......
    Редактирано от ata : 15.03.2010 в 01:25.

  6. #51

    Подразбиране

    Чудесна среща и много красими гоблени ...надявам на следващата среща да мога да присъствам и аз...

  7. #52

    Подразбиране

    Страхотни сте, момичета! Поздравявам ви за инициативата да организирате тази среща и искам да споделя радостта си, че успях да се запозная с вас, макар и виртуално.

  8. #53

    Подразбиране

    Чудесни сте, момичета! Прекрасни са и красотите,които сте създали и показвате.Успех и за в бъдеще.

  9. #54

    Подразбиране

    Ама вие сте като рекламни лица на GOLDEN KITE.
    Явно в Стара Загора са най-много шиещите GK на глава от населението.
    Браво
    ckokalanova@gmail.com
    skype: cecka_kokalanova

  10. #55

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от koki58 Виж мнение
    Ама вие сте като рекламни лица на GOLDEN KITE.
    Явно в Стара Загора са най-много шиещите GK на глава от населението.
    Браво


    Или....... най-много кандидати за освидетелстване в психиатрията.
    Не знам дали това говори добре за града

  11. #56

    Подразбиране

    Момичета, много се радвам, че се запознахме. Ще чакам с нетърпение следващата среща. И ще се подготвя по-добре с фотото, че този път се изложихме - фотоапарата нямаше достатъчно памет за повече снимки. Добре, че беше Ата - и да ни организира, и да ни снима - и въобще за всичко. Ето малко снимки и от мен. http://venetakaz.snimka.bg/friends/s...ite-org.483165

  12. #57

    Подразбиране

    Уважаеми dinko, flame, и ти мила maleks възможно ли е Старозагорки да се качим в жълтото поленце...
    Ние обещаваме ,че отсега нататък ще се срещаме редовно и ще ви показваме .А , може да ни направите и пролетно почистване на темичката,благодарим за което.

  13. #58

    Подразбиране

    Как ви се струва 11.04 за следваща среща?

  14. #59

    Подразбиране

    по принцип за мен е без значение,когато и да се организира стига да съм здрава ще бъда там, но мисля че е по-добре да са срещите на тримесечие че да има време нещо да се ушие и покаже

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    zhak, ще очакваме дамите,които не дойдоха предния път да ни покажат готови гоблени, а ние ще покажем етапчета,

Страница 4 от 33 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •