Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 31
  1. #1

    Подразбиране Модератори

    Здравейте приятели,

    Преди известно време беше повдигнат въпрос ( http://www.goblenite.com/phpBB/viewt...p?t=87&start=0 ) от Jovany . След разгорещени спорове и люти борби се стигна до извода, че във форума има нужда от модератори. Ние с лекота избрахме няколко потребителя. Не искаме да ощетяваме никой затова преди да ги изберем ще пуснем 2 теми.

    Първата (тази ) ще е с нашите предложения за модератори. Тук очакваме и други предложения, както коментари на избора ни. След 1 месец ще пуснем и втора тема под формата на анкета. Тогава ще можете да гласувате за кандидатите събрали най-много пчелички и звездички. След като упражните вашия вот (дано да не се стигне до балотаж) ще видим какво ще стане ....

    Ето и нашите предложения. Това са потребители, които са се регистрирали в самото начало и са дали доста от себе си за този форум.
    - mylli
    - Jovany
    - Renny

    Екипът на Гоблените.com

  2. #2

    Подразбиране

    Добър избор!
    И,аз се присъединявам към него.

  3. #3

    Подразбиране

    И аз подкрепям избора!

  4. #4

    Подразбиране

    Съгласна съм

  5. #5

    Подразбиране

    Макар, ме съм от скоро във форума виждам, че те са достатъчно компетентни за тези " постове".Аз съм ЗА
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

  6. #6

    Подразбиране

    Аз също съм за
    ..::Gobelin World::..

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    И аз съм "за"

  9. #9
    Активност
    с. Приселци обл. Варна
     
    10 Мнения
     

    Подразбиране

    Те напълно заслужават вашия избор.Подкрепям предложението!

  10. #10

    Подразбиране

    И аз съм съгласна с избора.Смятам, че те са били в помощ на много от участниците във форума и на мен включително.Стига разбира се и те да имат желание
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  11. #11

    Подразбиране

    Аз също смятам, че те са най-подходящи. Ако имат желание подкрепям предложението.

  12. #12

    Подразбиране

    И аз съм твърдо за

  13. #13

    Подразбиране

    Напълно съм съгласна.

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Изборът ви е правилен и го подкрепям.

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •