Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 31
  1. #16

  2. #17

    Подразбиране Честито

    Честито на новите модератори! Едва днес,след успешното ми включване, успявам да приветствам това предложение.Това са най-компетентните хора не само за гоблени, но и в системата на компютрите,което е много важно! Не са отказали помощ на никой...
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  3. #18

  4. #19

  5. #20

    Подразбиране

    И аз съм ЗА новите модератори.

  6. #21

    Подразбиране

    А не следва ли първо тези потребители да дадат съгласието си, че искат да станат модератори? Все пак никъде не видях тяхното мнение.

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lubopitko
    А не следва ли първо тези потребители да дадат съгласието си, че искат да станат модератори? Все пак никъде не видях тяхното мнение.
    Скромничат

    Админите - колко мнения ви трябват?

  8. #23

    Подразбиране

    Може би са чакали и моето мнение

    И аз съм ЗА

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanina
    Може би са чакали и моето мнение
    При 280+ регистрирани потребители... докато се изредят всички да си дадат гласа.. То и 50% ще са много..

    Админите, предлагам да кажете предложените дали са се съгласили и да ги назначавате.

  10. #25

    Подразбиране

    Честно да си призная, не виждам точно каква ще им е работата в този кротък форум.... Единствения спор на който присътвахме, бе започнат от организаторите

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanina
    Честно да си призная, не виждам точно каква ще им е работата в този кротък форум....
    Ще чистят и подреждат Да е по-уютно. Че много разхвърляме и цапаме по темите *


    ______________________________
    * админс, има ли изчервяващо се човече... че ми трябва

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lubopitko
    А не следва ли първо тези потребители да дадат съгласието си, че искат да станат модератори? Все пак никъде не видях тяхното мнение.
    Разбира се, че попитахме кандидатите преди да ги предложим

  13. #28

    Подразбиране

    dinko, ами хайде пускайте ги да се хващат на работа.. че знаеш колко е разхвърляно наоколо. То явно, че вие като домакини не можете да ни насмогнете (тук пак се изчервявам).
    Само пример давам (аз съм една примерна защото) - упътвате ме да давам предложения във "Въпроси и отговори", но това, че вие сте писали, че това е секция за въпроси към вас, няма никакво значение за когото и да е Въпроси и отговори всякакви. Дайте на избраните модератори да преподредят според user-ските нужди, защото то вие едно сте го мислили, а то друго става

  14. #29

    Подразбиране

    werty, ще коментирам вашето предложение на сутрешната оперативка с останалите организатори

    Все пак взехме единодушно решение конкурса да е в 2 части. Тази която се коментира в момента е с времетраене 1 месец. Ако и други нямат търпение нека да споделят. Бъдещите модератори не се вълнуват толкова колкото вас

    Лека вечер!
    Екипът на Гоблените.com

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Напротив dinko много се вълнуваме, но оставаме пасивни тук за да не повлияем на останалите

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •