Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 46

Hybrid View

  1. #1

    Smile 2 години заедно :)

    Здравейте на всички,

    определихме днешната дата за "рожден ден" на форума. Както бях казал преди няколко дни, като видите торта горе, значи тогава е рожденния ден . (Ако някой не вижда тортата да натисне клавишите CTRL+F5 на клавиатурата докато разглежда форума)
    Специални пожелания и за Динко, който днес също има рожден ден и вече празнува, честит рожден ден и на ninada.

    Много рожденници днес!

  2. #2

    Подразбиране

    Динко , честит рожден ден , бъди здрав и с много късмет , много щастливи мигове и безкрайни щастливи дни.
    А на всички останали милион пъти повече по 2 години да сме заедно . Тук научих много неща , но най - важното смятам , че разбрах пълния смисъл на понятията -ПРИЯТЕЛСТВО , КОРЕКТНОСТ И РАЗБИРАНЕ
    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  3. #3

    Подразбиране

    Честит рожден ден! Още много години да празнува форума-красив,млад амбициозен!!!

    Честит рожден ден и на Динко и на ninada.!!!

    Много е празнично днес!!! Тортата е чудесна!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  4. #4

    Подразбиране

    Ами да ни е честит рожденият ден!
    Да ни събира този форум още дълги години, потребителите му да се множът и един ден благодарение на него да успеем всички да се запознаем и на живо!


    Честито и на Динко и ninada!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #5

    Подразбиране Честит рожден ден

    Честит рожден ден на Динко и форума!
    Радвам се че съм сред вас.
    Черпя всички и

  6. #6

    Подразбиране Честит празник

    Честит рожден ден и на Динко и на ninada бъдете живи и здрави и винаги така добри.
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  7. #7

    Подразбиране


    Честит рожден ден на всички!



  8. #8

    Подразбиране

    ДА НИ Е ЧЕСТИТ РОЖДЕНИЯТ ДЕН на най-прекрасният форум!!!
    За ДИНКО и NINADA специални поздрави и весело прекарване на празника! Съфорумците сме на 2 годинки,а вашите колко са в действителност?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране 3

    Честит рожден ден, Динко и ninada! Пожелавам ви безметежни бъднини!
    На нашия форум-да пребъде!!

  11. #11

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИКИ РОЖДЕНИЦИ

  12. #12

    Smile

    Честито на рождениците - Динко и ninada!!!Бъдете живи и здрави !Много успехи и в личен и професионален план!

    Сърдечни поздравления за всички малки големи и още по-големи съфорумци!
    Да ни е честит празника!!!

  13. #13

    Smile ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ФОРУМА- ТОЛКОВА МЛАД И СЪЩЕВРЕМЕННО ТОЛКОВА БОГАТ - С ПРЕЛЕСТИТЕ , КОИТО СЪДЪРЖА И С МИЛИТЕ И ОТЗИВЧИВИ ПОТРЕБИТЕЛИ , СЪБРАНИ ТУК - В РАЙСКОТО КЪТЧЕ НА НЕТА. НЕКА БЪДЕ ВСЕ ТАКА ИНТЕРЕСЕН И ПОЛЕЗЕН ! НЕКА НИ ГАЛИ ОЧИТЕ И УСПОКОЯВА ДУШИТЕ С ПРЕКРАСНИТЕ ТВОРЕНИЯ , КОИТО СЪДЪРЖА!
    МНОГО ЗДРАВЕ И УСПЕХ НА ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ !!!
    ЧРД И НА ДИНКО И NINADA. БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ !!!

  14. #14

    Подразбиране

    Яяяяя имали сме рожден ден Честито на всички форумции.Пожелавам ви / и на мен също/ да си помагаме винаги, да сме мили и добри и да се събираме по-често на живо.На Динко и Нинада да са живи и здрави и да се напият много тая ве4ер
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Честит празник и от мен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •