Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 54 от 54
  1. #46

    Подразбиране

    toteva, а ходили ли сте при алерголог?При малкия ми син се оказа, че всичко е на алергична основа - започваше с кихавица, после му текваше носът и идваше ред на кашлицата. До десетгодишна възраст го ''тъпчехме'' с антибиотици които му навредиха повече/ сега е алергичен към аналгин,аспирин и всичките му производни/.Пробвахме с ''бабини'' рецепти които съдържаха мед и какво се оказа - медът му обостряше кашлицата, някои от билките - също.След като се установи алергията с подходящо лечение вече може да се каже, че е по-добре/ а вече е 23 год/.
    ..::Gobelin World::..

  2. #47

    Подразбиране

    При алерголог не сме ходили,макар че лекарите се съмняват за алергична кашлица.В момента тъпча детето с разни хомеопатични лекарства,естествено изписани от лекар хомеопат ,давам и антиалергичен сироп и разни бабешки илачи.За сега е по добре,но все още има секрети от носа и кашлица дано скоро да се оправи

  3. #48

    Подразбиране

    Здравейте мом ичета, в тази тема не съм влизала но имам проблем - миома на матката и през последните месеци е започнала да расте при последния преглед ми казаха ,че през септември може да се наложи да ме оперират ако продължава да расте мното съм притеснена и се ровя из разни сайтове за билкови рицепти,ако някой знае нещо моля да сподели.

  4. #49

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от LENKA Виж мнение
    Здравейте мом ичета, в тази тема не съм влизала но имам проблем - миома на матката и през последните месеци е започнала да расте при последния преглед ми казаха ,че през септември може да се наложи да ме оперират ако продължава да расте мното съм притеснена и се ровя из разни сайтове за билкови рицепти,ако някой знае нещо моля да сподели.
    Ленка, моя приятелка имаше миома на матката.Изпробва всички рецепти,нищо не помогна. Големи надежди имаше за котешки нокът/ мисля,че така се казваше,дано не бъркам/.Нищо. Оперираха я и се чувства прекрасно вече четвърта година.Не се притеснявай, смело напред и успех ти желая.

  5. #50

    Подразбиране вижте

    вижте на какво попаднах, ровейки се из нета

    http://www.beinsadouno.com/board/ind...&mode=threaded

  6. #51

  7. #52

  8. #53

    Post Нещо и от мен!

    Привет на всички, виждам , че тук давате рецепти за много неща.От много години се лекувам само на билкова основа и не взимам никакво изкуствени и синтетични препарати.Прочетох темите за рака на матката, както и някои други, засягащи червата, стомаха и коремната област като цяло.Ето нещо интересно ,на което попаднах наскоро , консултирайте се с лекар за да сте сигурни, че няма да окаже някакъв обратен ефект.За сероизни гинекологични проблеми от всякакво естество ми препоръчаха шведска горчивка, но от тази ,която била с повече от 30 билки.Всяка сутрин по една чаена лъжица в продължение на няколко месеца.Аз лично смятам да провам съвсем скоро, защото се опасявам от неприятни гинекологични проблеми.Страдам от хроничен гастрит от години.За него приемам след хранене винаги запарка от ментов цвят и листа или т.нар. медицинска мента.Тя се прадава в големи опаковки и се пие в малки количества.
    А за хората, които имат проблем с нервите и са много напрегнати препоръчвам "Есберикум" - това е екстракт от изсушен жълт кантарион.Наистина успокоява много и действа безотказно.Може да се взима от аптеките без рецепта.

  9. #54

    Подразбиране ...

    Реклама:
    Като малка боледувах често, настинки, магарешки кашлици, бронхити и ме пооправяха с чай от парички. Дано знаете, какво е това, понеже друго име на тази билка не знам.

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •