Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Wink Постни чушки на фурна със картофки,ориз..моркови..праз

    Момичета пробвалили сте да настържете картофи в плънката ви за постните чушки?
    Става нещо божествено и много вкусно
    Моята плънка ползвам ориз,настъргани моркови,праз,няколко картофа,сол,черен пипер,червен пипер,розмарин на вкус.
    Като се позапекат ги завивам с мляко и яйца, за да се покрият със златиста коричка
    Ако някой не е пробвал да сложи картофки в чушките, нека опита и да сподели дали е доволен.
    На мен тази идея ми я даде сестра ми, но тя реже на кубчета картофките.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  2. #2

    Подразбиране

    Да,ками пробвала съм и стават много вкусни.Аз ги нарязвам на много малки кубченца.
    Постни чушки правя също с кус-кус и стафиди или пък с орехи и лук.
    Много ми харесват,поне на мен!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #3

    Подразбиране

    Ками и аз правя постни чушки ,но с картофи не съм пробвала.Слагам всички зеленчуци и патладжан.Всичко режа на кубчета като за мусака.
    Непременно ще пробвам твоята рецепта.

  4. #4

    Подразбиране

    И аз не съм пробвала с картоф. Моите капризи в къщи, постно не ядат, но за мен и малкия ще направя. Мерси за идеята.

  5. #5

    Подразбиране

    Дано да харесат на всички, които не са пробвали

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    У нас в 90% от случаите плънката е картофи с ориз. Дали с месо или без ... различно. Да не говорим, че ориз с месо никога не съм готвила - ако няма картофи, само ще бърничкат.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •