Страница 10 от 26 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 417

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Поздравления за "Целувката" и за избора на рамка.Перфектна е! А следващия кой ли ще е....
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #2

    Подразбиране

    Светле, в момента шия два - една мънистена икона, която ще покажа след малко в етапите и за втори път започнах Разпалваща страст. Преди месец подарих този гоблен на племенника ми и сега ще го ушия за себе си. Всъщност с него се включих в конкурса на еротична тематика във фейсбук групата Гобленарите на Бургас

  3. #3

    Подразбиране

    С нетърпение чаках да я видя тази ЦЕЛУВКА и в рамка! Поздравления за прекрасния избор. mdrji аз си падам по абстракциите и тази Разпалваща страст ми е легнала на сърцето, така че ако споделиш с мене схемата и ключа ще съм ти много благодарна.
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  4. #4

    Подразбиране

    Аз също много бих искала да споделиш схемата за "целувката". Страхотна творба!

  5. #5

    Подразбиране

    И гоблена и рамката са много стилни Маржи , Поздравления !!!

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета!
    Zlatka, изпратих ти схемата на Разпалваща страст.
    simonaivanova , не си ми дала адрес за Целувката.

  7. #7

    Подразбиране

    Поздравления за Климт... Чия разработка е ? На коя фирма?

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря! Гобленът е на Чаривна мит - оглеждала съм всички разработки на този гоблен, но тази най-много ми хареса. Някак си невероятно ефектна и нежна. Почти нищо не съм променяла в ключа.

  9. #9

    Подразбиране

    Готова е моята втора по ред Разпалваща страст по картина на Алфред Гокел - този път съм направила леки промени в цветовете.

  10. #10

    Подразбиране

    Mного красив и топъл гоблен! Браво, Марианче!

  11. #11

    Подразбиране

    Мнооого е красив - ярък и прекрасен. Поздравления

  12. #12

    Подразбиране

    Marji,приеми и моите поздравленияКлимт винаги ми е харесвал,както и сега в твое изпълнение е великолепенНо арт поредицата от" Разпалваща страст"виждам изпълнена за първи път.Имам схемите на още няколко подобни,но като зная ,че са цветни и преработени не бих посмяла да ги и започна.Сега в твоето изпълнение ми харесва повече от картината.Дай малко повече информация,какъв е размера на гоблена ,каква е панамата?Дано събера смелост и аз да започна някойот поредицата

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    човек се учи докат е жив-сега разбрах,че това е на Климт..модерен и перфектно изпълнение.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  15. #15

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета! sonq, не се лъжи да шиеш онези преработени схеми, защото са си чист прогон. Моят гоблен е разработка на Алиса. Шие се на бяла Аида 14 с бод кръстче, размерът е 25/25 см. Схемата е перфектна и много приятна за шиене, само че конците са сканирани и няма ключ. Аз шия този гоблен за втори път в малка разлика в цветовете и мога да ти изпратя както схемата, така и номерата на конците, с които съм шила. А първия вариант - в рамка, можеш да видиш в готовите ми творби

Страница 10 от 26 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •