Страница 12 от 26 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 417

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Хайде сега признавай кое е за подарък, кое заминава при детето в Бургас и има ли нещо за теб.

  3. #3

    Подразбиране

    Този път май нищо няма да замине за Бургас. Двете икони вероятно ще отидат за подарък, а с последния - Разпалваща страст, участвах в един конкурс. Може за мен да остане, а може да отиде и при някой племенник.

  4. #4

    Подразбиране

    Марианка,твоята страничка след две годишно отсъствие от моя страна ще се пръсне по шевоветеТолкова красиви неща създадени от една Майсторица -е нямам думи.Всичко е повече от прекрасно
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  5. #5

    Подразбиране

    Винаги съм харесвала твоята странничка, защото е цветна и интересна!
    zeza_v@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Както винаги прекрасен избор и изпълнение

  7. #7

    Подразбиране Гоблените на Marji

    Браво Великолепна колекция си създалаНаистина една от най богатите на модели.И всичките от хубави по хубавиУспех и за напред!

  8. #8

    Подразбиране

    Прекрасни са!!!

  9. #9

    Подразбиране

    ЧеститоМарианче,невероятно красиви орхидеи.Поздравления и за по-горните-иконите и Горящата страст!А аз нека да се моткам

  10. #10

    Подразбиране

    От няколко дни ме е затресла коледната треска и ето резултатите -една коледна възглавничка и 10 бродирани коледни фигурки за елхата:

  11. #11

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета! Хубавите ви думи са голям стимул.

  12. #12

    Подразбиране

    Отново много красиви и стилни неща в твоята страничка

  13. #13

    Подразбиране

    Браво, невероятни са!

  14. #14

    Подразбиране

    Поздравления, Марианка! Както винаги всичко ушито от теб е различно и прекрасно.

  15. #15

Страница 12 от 26 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •