Страница 19 от 28 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен
Показване на 271 до 285 от 417
  1. #271

  2. #272

  3. #273

  4. #274

    Подразбиране

    Прекрасни Великденски творения!Майсторица!!!
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  5. #275

    Подразбиране

    Марианка,всичко ,което правиш е приказно красиво!!!Яйчицата греят ,като истински малки слънца!

  6. #276

  7. #277

    Подразбиране

    Наистина прекрасни неща! Възхитена съм!

    Обаче имам един въпрос: Салфетки, възглавнички и прочие, не ви ли е съвестно като ги използвате, че ще се омърлят или ликьосат с нещо?

    Винаги съм се възхищавала на такива неща, но никога не бих си позволила да ги направя, защото при използване е съвсем нормално да им се случи нещо... особено на декоративните възглавнички. Имам мопс, който се катери навсякъде и се чуди къде по-напред да си избърше муцуната, а котака си чеше ноктите навсякъде... а пък за салфетките винаги ми изниква пльосната филия с лютеница върху тях и сърцето ме заболява за всичкия този труд, който отива на вятъра...

  8. #278

    Smile

    Браво, Маржи! Много ти се радвам на продуктивността Видях всичко ново и във фейс, но и тук да те похваля Навреме си се разписала за идващият празник

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #279

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета! veshti4ka , да му мислят тези, на които ги подарявам Може да си ги постилат само за настроение и да ги вдигат преди да сервират храна или напитки. Но не мисля че е проблем накапването с кафе или друго при толкова качествени прахове за пране

  10. #280

    Подразбиране

    Е, ако са само за подарък - да . Ама аз, въпреки че сина ми е на 20, а дъщеря ми на 18 години, все още си пазя спомените за вакханалиите им по масата и по пода докато бяха малки. Сега са големи, но пък котката и кучето ги вършат като за цяла детска градина хлапета... Та затова при мен само гоблени - рамкирани и закачени на стената и далеч от беладжии...

  11. #281

    Подразбиране

    Прекрасен е, и много нежен

  12. #282

  13. #283

    Подразбиране

    Страхотен е, Марианче! Като всяко нещо в албума ти!

  14. #284

    Подразбиране

    Да пораздвижа малко темата си с два отдавна ушити, но едва сега рамкирани гоблена и една детска хавлийка.

  15. #285

    Подразбиране

    Реклама:
    Марджи,всичко е много красиво!

Страница 19 от 28 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •