Страница 2 от 26 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 417

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Дамата с цветята беше осмомартенски подарък за приятелка, а серията животинчета на Heritage смятам да продължа с още едно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Нещо шито от мен преди повече от 20 години, но непоказвано досега. Беше готова комплектовка от Германия, но го ших по-стегнато и леко се изкриви. Поради тази причина, пък и заради старинния стил, повече му приличаше да отиде на вилата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Гобленарката на Heritage - такива комплектчета бях подготвила като подарък за всички участнички в изложбата на гоблени и бродерии за бита, която организирах в Областна администрация - Сливен.
    Мандолината с делвите също е вече при готовите!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Тихото пристанище е подарък за един нов дом край морето. По-точно за сина ми, който заминава да живее и учи в Бургас.
    Не можах да прикача снимката, но пък можете да я видите в сайта ми в мултипли:
    http://marji60.multiply.com/photos/a...y_new_work_#10

  5. #5

    Подразбиране

    Я да покажа аз пристанището на Маржи, докато тя се справи с прикачването на картинките

  6. #6

    Подразбиране

    страхотен е!
    на каква панама е?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  7. #7

    Smile

    Благодаря ви за хубавите думи, момичета, а на Роси - и за помощта с прикачването. Гобленчето е на панама Аида 14, с бод кръстче. Трябваше да измисля нещо, което да се шие бързо и да е с морска тематика. Съвсем спонтанно се спрях на Тихото пристанище, но и аз смятам, че изборът ми беше сполучлив.

  8. #8

    Подразбиране

    Bзех от ателието вече рамкираното Тихо пристанище и бързам да ви го покажа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Някои резултати от коледното ми вдъхновение, които ще бъдат подарени на близки и приятели! Останалите ще покажа, когато стигнат по предназначение.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Ето още някои неща на коледна тематика, предназначени за мои приятелки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Първото е подаръкът ми за рождения ден на Роси22, а новогодишната кравичка е за едно от първите момичета от форума, с което се запознахме "на живо" .
    Следват мадоната за една адвокатка и Корсунската Богородица.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Първите ми подаръци за мои близки по случай Трифон Зарезан и Великден са вече готови. Специални благодарности на НИА за схемата на бутилката с гроздето, която ще става на престилка за бутилка вино!
    А последното направих за една от стаите на сина в стил Африка. В оригинал очите на големите котки трябва да са пет чифта, разположени хоризонтално, като тези на тигъра /по-големи по размер от останалите/ са в средата. Но тъй като липсва схемата на петата голяма котка - леопарда, реших да ги разположа вертикално. Остава ми само да добавя лек контур на очите на снежния леопарт и да помисля как да ги оформя.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Една спонтанно изработена серийка за кухнята на моя син, която е в ярко оранжево и металическо сиво. Идеята взаимствах от Fani77. Благодаря ти, мила!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Ето две икони, които направих за осмомартенски подаръци на мои приятелки. Не са съвсем добре опънати, затова се вижда част от панамата, но довечера ще си поиграя още малко около оформлението им. Същата Богородица завърших по Коледа и показах още тогава в тази тема, но тя ще е подаръкът за майка ми.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Не мога да се стърпя да не покажа нещо, сътворено от мен тези дни, макар че не е бродерия, а просто съчетание на различни ширити. Но нали все пак си е мое творение... Една стилизирана каракачанска носия за детето на моя приятелка, която е от този етнос. Към костюма ще има още тъкана пристилка, риза и кърпа-нагръдник, но те се работят от други хора.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 26 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •