Страница 2 от 28 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 417
  1. #16

    Подразбиране

    Коледните птички, току що взети от ателието Ламенцето на звънчетата май не се вижда добре, макар че е с три конеца.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Ето и Коледните подаръци, с които изненадах близки и приятели в навечерието на 2008 г. Има още две престилки за бутилки, но ги подарих преди да успея да ги снимам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Нещо шито от мен преди повече от 20 години, но непоказвано досега. Беше готова комплектовка от Германия, но го ших по-стегнато и леко се изкриви. Поради тази причина, пък и заради старинния стил, повече му приличаше да отиде на вилата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Дамата с цветята беше осмомартенски подарък за приятелка, а серията животинчета на Heritage смятам да продължа с още едно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Гобленарката на Heritage - такива комплектчета бях подготвила като подарък за всички участнички в изложбата на гоблени и бродерии за бита, която организирах в Областна администрация - Сливен.
    Мандолината с делвите също е вече при готовите!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Тихото пристанище е подарък за един нов дом край морето. По-точно за сина ми, който заминава да живее и учи в Бургас.
    Не можах да прикача снимката, но пък можете да я видите в сайта ми в мултипли:
    http://marji60.multiply.com/photos/a...y_new_work_#10

  7. #22

    Подразбиране

    Я да покажа аз пристанището на Маржи, докато тя се справи с прикачването на картинките

  8. #23

    Подразбиране

    страхотен е!
    на каква панама е?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #24

    Smile

    Благодаря ви за хубавите думи, момичета, а на Роси - и за помощта с прикачването. Гобленчето е на панама Аида 14, с бод кръстче. Трябваше да измисля нещо, което да се шие бързо и да е с морска тематика. Съвсем спонтанно се спрях на Тихото пристанище, но и аз смятам, че изборът ми беше сполучлив.

  10. #25

    Подразбиране

    Bзех от ателието вече рамкираното Тихо пристанище и бързам да ви го покажа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    Някои резултати от коледното ми вдъхновение, които ще бъдат подарени на близки и приятели! Останалите ще покажа, когато стигнат по предназначение.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    Ето още някои неща на коледна тематика, предназначени за мои приятелки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Първото е подаръкът ми за рождения ден на Роси22, а новогодишната кравичка е за едно от първите момичета от форума, с което се запознахме "на живо" .
    Следват мадоната за една адвокатка и Корсунската Богородица.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Първите ми подаръци за мои близки по случай Трифон Зарезан и Великден са вече готови. Специални благодарности на НИА за схемата на бутилката с гроздето, която ще става на престилка за бутилка вино!
    А последното направих за една от стаите на сина в стил Африка. В оригинал очите на големите котки трябва да са пет чифта, разположени хоризонтално, като тези на тигъра /по-големи по размер от останалите/ са в средата. Но тъй като липсва схемата на петата голяма котка - леопарда, реших да ги разположа вертикално. Остава ми само да добавя лек контур на очите на снежния леопарт и да помисля как да ги оформя.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Една спонтанно изработена серийка за кухнята на моя син, която е в ярко оранжево и металическо сиво. Идеята взаимствах от Fani77. Благодаря ти, мила!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 28 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •