Страница 4 от 28 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 417
  1. #46

  2. #47

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета! Голям стимул сте ми! А сега да ви покажа и две по-стари неща, но вече в рамки


  3. #48

    Подразбиране

    Още няколко подаръчета са готови!



  4. #49

    Подразбиране

    А сега да ви покажа валентинките, които подарих на сина ми и приятелката му - по една за всеки.


  5. #50

    Подразбиране

    Тази торбичка ще е част от осмомартенския ми подарък за майка ми - за очилата или мобилния телефон. Ето как изглежда отпред и отзад:



  6. #51

    Подразбиране

    А ето го и моят първи сглобен часовник.

    Случайно при една командировка попаднах на този интересен модел китайски часовници, който ми спести шиенето на циферблат.

  7. #52

    Подразбиране

    След като картичките ми стигнаха по предназначение, мога да ги покажа и тук. Поне тези, които успях да снимам.





  8. #53

    Подразбиране

    Тази малка закачка е предназначена за офиса на една приятелка:

  9. #54

    Подразбиране

    Себастиан е вече напълно готов. Сега ще си чака другарчето и после ще го дам за рамка


  10. #55

    Подразбиране

    Ето му ги и другарчетата: Джаспър, Томас и отново Себастиан, но този път с рози. Още се колебая кой от тях да започна, но везните май клонят към Себастиан № 2






  11. #56

    Подразбиране

    Ето и дреболийките, които подготвих за благотворителния базар!



  12. #57

    Подразбиране

    Да покажа и някои готови Великденски подаръци. Е, последното още не е оформено, но до довечера и то ще стане или на картичка, или на яйце.


    И последното е вече оформено:

    А ето как изглеждат яйчицата отзад:

  13. #58

  14. #59

    Подразбиране

    За да не хване страничката ми паяжина нека ви покажа моите кухненски мотиви, с които смятам да украся домакински престилки, ръкохватки, кориците на бележници или книги с кулинарни рецепти.









  15. #60

    Подразбиране БЛАГОДАРЯ !!!

    Реклама:
    Мила Мариянка,благодаря ти от цялото си сърце за невероятната изненада която получих от теб за моят празникТокова положителни емоции и толкова радост ми достави ти и останалите приятелки от форума,че ще получа инфаркт от всички вас.
    Такова мило писъмце си ми написала,че го препрочитам и се замислям за много нещица .Страхотна графика на която ще потърся подходяща рамка.Невероятни кухненски аксесоари за кухня с чудесна бродериика,формички за сладки-обичам да се занимавам с куналирия.Уникални модели на Анхор,а даже и бебешки,та нали ни предстои да ставаме бабиРамчица за мини мотивче ,много вкусотиики ,за да си подсладя живота и не на последно място -картичка с много мили пожелания и иглички с топче на върхът за които си мечтаех отдавна.Ако съм пропуснал нещичко,то моля да ме извиниш,но емоциите надделяват.А сега да ви покажа и красотите от Мариянка


    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

Страница 4 от 28 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •