Страница 5 от 28 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 417
  1. #61

    Подразбиране

    Ели, надявам се да съм ти доставила истинска радост и още веднъж се извинявам, че не уцелих точно рождения ти ден!
    Добавям и аз една снимка на последните ми творения в по-близък план:

  2. #62

    Подразбиране

    Вече мога да покажа изработената от мен част от подаръците, които подготвихме за участниците в мини националната среща в Сливен. Различни аксесоари за нашето хоби, които всяка от нас - сливенските гобленарки, оформи по свой вкус и виждане:

  3. #63

    Подразбиране

    Това е моят подарък за 70-годишния юбилей на майка ми, който отпразнувахме вчера. Мислех че няма да успея да завърша иконата навреме, защото имах по-малко от две седмици на разположение, но тя се оказа изключително лесна и приятна.

  4. #64

  5. #65

    Подразбиране

    Тези дни оформих някои дребни подаръчета - козметична чантичка за едно младо момиче - приятелка на сина ми, и два кухненски комплекта за мои братовчедки.






  6. #66

    Подразбиране

    И още един малък подарък за приятелка със склонност към кулинарията - бележник за рецепти и домакински ръкохватки:




  7. #67

    Подразбиране

    Нещо току-що завършено. Рамката е сложена временно. Всъщност гобленчето е още непрано и негладено, та затова се вижда и малко химикал по панамата.


  8. #68

    Подразбиране

    Да ви покажа последното си завършено творение. Иконата беше готова още на 8 септември - Малка Богородица, но едва днес имах техническа възможност да я покажа. Съчетание на бод кръстче с мъниста. За съжаление, мънистата "не обичат" да ги снимат и снимката скрива много от истинския блясък на иконата.

  9. #69

    Подразбиране

    Хайде и аз да внеса малко коледно настроение в темичката си. Ето какви миниатюрки избоцках тези дни. Повечето от тях ще стават украса на коледни топки, но оформлението оставям за по-нататък. Благодаря на колежките от форума, които ми помогнаха за част от схемите.






  10. #70

    Подразбиране

    Още няколко коледни миниатюрки са готови. И май ще са последните за тази година, за да има време за оформлението им.




  11. #71

    Подразбиране

    Ето ги и първите напълно готови:

  12. #72

    Подразбиране

    Първата партида коледни топки е готова - поглед отпред и отзад.



  13. #73

    Подразбиране

    Завърших и втората партида коледни топки - снимани отпред и отзад:




  14. #74

    Подразбиране

    Oще една в малко по-различен вариант





    ... и всички заедно:


  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    А това са първите ми картички-изонит:


Страница 5 от 28 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •