Страница 7 от 28 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 417
  1. #91

    Подразбиране

    Пеперудите са готови, както и първата ми мънистена икона. Снимките не са особено сполучливи, но фотоапаратът ми се повреди и снимах с чужд


  2. #92

    Подразбиране

    Втората ми мънистена икона днес отиде за рамка

    Тя ще е част от подаръка за сватбата на племенника ми

  3. #93

    Подразбиране

    Благодаря ви за поощрителните думи, момичета! Тези мънистени икони се шият толкова лесно и бързо, че с удоволствие бих изкарала на един дъх всички, с които съм се запасила. Ако междувременно не изникваха разни спешни задачки. Ето една такава - скоростно ушит часовник за рождения ден на приятелка. Тази вечер го сглобявам, а утре ще го подаря. Сканирах го поради липса на фотоапарат, но до утре се надявам да намеря, за да го снимам напълно завършен.


  4. #94

  5. #95

    Подразбиране

    Иконата отдавна е в рамка, но нямах фотоапарат да я снимам. Ето я:

    И нещо закачливо - подарък за приятел, но все още неоформен:

  6. #96

    Подразбиране

    А ето и другия подарък за сватбата на племенника ми - Разпалваща страст:
    .

  7. #97

    Подразбиране

    Да се похваля: моята Жеравна е вече в рамка. За съжаление, снимките са правени с чужд фотоапарат и не са никак добри, но все пак може да се добие представа за рамката, която избирах цели две години. А като ми поправят фотоапарата, ще сложа по-хубави снимки.

  8. #98

    Подразбиране

    Снощи завърших моя Себастиан с рози. Ето го вече изкъпан и изгладен:

  9. #99

    Подразбиране

    Двата котака в рамка - тези, които бяха на националната среща, вече ги видяха:

    И между другото малко подаръци за приятели:

  10. #100

    Подразбиране

    Време е и аз да внеса малко коледно настроение в страничката си с първите подаръци за приятели:

    И за разнообразие малко шалчета:

  11. #101

    Подразбиране

    Другарчето ми в коледната игра си получи подаръка, така че вече мога да го покажа и в страничката си:

  12. #102

    Подразбиране

    Последното ми коледно творение. Изборът е на сина ми.

  13. #103

    Подразбиране

    А ето и две коледни дракончета, специален подарък за приятелки по повод Годината на Дракона:

  14. #104

    Подразбиране

    Това май ще са последните подаръци за тази Коледа, че от дребосъци не мога да си завърша големия гоблен. Първо късметлийското драконче

    И пингвинче, оформено в два различни варианта. Лявото не е поставено още в рамката, но долу-горе това ще представлява:

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето моята "бродирана" коледна елха, която пази и много спомени от приятели:

Страница 7 от 28 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •