Страница 23 от 28 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 417
  1. #331

    Подразбиране

    Правилно, този гоблен трябва да е на стената, не може такава красота да стои в шкафа. Чудесен е

  2. #332

    Подразбиране

    Много красоти.Последният е впечатляващ!

  3. #333

  4. #334

    Подразбиране

    Един от любимите ми . Винаги когато го погледна се пренасям мислено на това място. Пожелавам ти и на теб често да се чувстваш застанала на тази прекрасна тераса!

  5. #335

    Подразбиране

    Един отдавна харесан и едва наскоро ушит часовник, който монтирах току-що:

  6. #336

  7. #337

  8. #338

    Подразбиране


    Много са красиви!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #339

    Подразбиране

    Великденските са много весели , зареждат с настроение , много красиви но часовника ми хареса най много. Любопитно ми е как си го правила , механизма му работи ли или стрелките са само залепени. Как се монтира това нещо , много е красив
    v_g_g@mail.bg

  10. #340

    Подразбиране

    Прекрасни!Честито!Весели празници!

  11. #341

    Подразбиране

    Вили, работи си часовникът! Купувам часовник от магазините за левче - работещ с механизъм, като гледам да е от тези модели, дето имат 8-ъгълна шайба под стрелките. Отварям го, махам внимателно стрелките и развивам шайбата, монтирам бродерията, като правя в средата достатъчно голяма дупка през която да мине оста на механизма, залепвам я върху циферблата с двойнозалепващо тиксо, след което навивам шайбата обратно на оста и слагам отгоре една по една стрелките. Това е, няма нищо сложно. Само трябва да се внимава стрелките да не се допират една о друга като се разминават или да не опират в самата бродерия, защото часовникът ще спре.

  12. #342

    Подразбиране

    Марианка благодаря ти за обяснението , много ми харесва такъв избродиран часовник но се съмнявам че ще го направя толкова хубав като твоя. Имаш много хубави великденски яйца но арката на ДИМ е невероятна
    v_g_g@mail.bg

  13. #343

    Подразбиране

    Прекрасен часовник и страхотни великденски мотивчета!Аз благодаря за обяснението за часовника!Със сигурност ще си взема за да опитам!

  14. #344

    Подразбиране

    marji много слънчево настроение лъха от великденските ти попълнения,страхотен подборРадвам се да видя ушити зайците,аз така и не успях.

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    Часовникът е уникален .Мечтая си за подобно направен часовник, но все не ми стига смелост

Страница 23 от 28 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •