Нищо предварително не съм очаквала,защото не знаех за съществуването му.Във форума попаднах случайно търсейки картинки з а пъзели,които много обичам да рдя на компютъра.Даже по едно време се бях вманиачила натема пъзели.Попадайки във форума забравих пъзелите и извадих пак гоблените.След четвърт век шиене на гоблени си мислех ,че не съм чак толкова "боса" в тази област.От както съм тук разбрах едно нещо- колко много не знам. И за сетен път се убеждавам,че когато човек търси нещо,макар и подсъзнтелно съдбата му помага да го намери.От всичките ми приятелки и познати само една шиеше гоблени,но и тя спря.Тук намерих сродни души и научих много неща. И видях толкова много красота,която ме стимулира да не губя нито минута в бездействие,макар за мен думите" За лудо работи,за лудо не стой" важат в пълна сила. Дори вестниците /моята слабост/ прехвърлям отгоре - отгоре и бързам да вляза във форума. И като си помисля само,че съмможела още преди година да бъда сред вас,но съдбата си е съдба и ние трябва да следваме нейния ход.
Ами това е.Дали бях изчерпателна?