Нека и аз да кажа - години наред съм работила с часове на компютър и интернет, но никога не съм се усмелявала да потърся сайтове и форум, който да е за гоблени. Големият ми син и племенницата ми казваха, че съществуват, но в къщи нямах компютър и много съжалявах. Тази година в началото на април се оборудвахме и с комп и с интернет и веднага ви ОТКРИХОт тогава до сега вие - всички участници и участнички сте ми най-близки и свидни.Спомням си, когато написах,че ми харесват едни гоблени и веднага получих запитване да кажа кои и мога да разчитам,че ще ги имам.Живея в град, където повече от хората са затворени.Може нещо да не им трябва,но за нищо на света няма да го споделят с друг.Даже сега си спомням как светнах една позната,че съществуват гоблени на Дименшън.Учих я как се шият, а когато поисках схема, тя ми я снима черно-бяла и в горният край на двата листа беше пълна, а в долният край, където се доближават листовете липсваше квадратче и половина.Когато й казах, тя отговори "Какво толкова" - представяте ли си как се почувствах - Та кой шие без пълна схема?
Затова, мога да кажа, че тук, в този прекрасен Форум намерих ДОБРОТА, ИСКРЕНОСТ,УВАЖЕНИЕ.Всичко, което ми е липсвало.
БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА