Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 59 от 59
  1. #46

    Подразбиране

    Очакванията ми се оправдаха!
    Намерих хора, занимаващи се с моето хоби!
    И много красиви и оригинални творби!

  2. #47

    Подразбиране

    И аз страшно съм щастлива, че съвсем случайно попаднах във този форум. Сега има с кой да говоря за гоблени без да ме гледат с любопитство. Намерих и много нови приятели за което се надявах. Но страшно се изненадах когато видях колко много безплатни схеми има, само желание да имаш да шиеш. Научих и много неща за което благодаря на сфорумнячките.
    zeza_v@abv.bg

  3. #48

    Подразбиране

    Нека и аз да кажа - години наред съм работила с часове на компютър и интернет, но никога не съм се усмелявала да потърся сайтове и форум, който да е за гоблени. Големият ми син и племенницата ми казваха, че съществуват, но в къщи нямах компютър и много съжалявах. Тази година в началото на април се оборудвахме и с комп и с интернет и веднага ви ОТКРИХОт тогава до сега вие - всички участници и участнички сте ми най-близки и свидни.Спомням си, когато написах,че ми харесват едни гоблени и веднага получих запитване да кажа кои и мога да разчитам,че ще ги имам.Живея в град, където повече от хората са затворени.Може нещо да не им трябва,но за нищо на света няма да го споделят с друг.Даже сега си спомням как светнах една позната,че съществуват гоблени на Дименшън.Учих я как се шият, а когато поисках схема, тя ми я снима черно-бяла и в горният край на двата листа беше пълна, а в долният край, където се доближават листовете липсваше квадратче и половина.Когато й казах, тя отговори "Какво толкова" - представяте ли си как се почувствах - Та кой шие без пълна схема?
    Затова, мога да кажа, че тук, в този прекрасен Форум намерих ДОБРОТА, ИСКРЕНОСТ,УВАЖЕНИЕ.Всичко, което ми е липсвало.
    БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА

  4. #49

    Подразбиране

    Здравейте! И аз като повечето от вас попаднах случайно във форума, търсейки безплатни схеми. Но освен многобройните схеми на гоблени( ще ми трябват 2-3 живота за да ушия всичко,което съм харесала) тук открих много нови приятели, който имат същото хоби като мен, научих много нови неща за гоблените. Тук атмосферата е толкова приятна, че ми се иска денонощието да има 2-3 часа повече,за да ги отделя за форума. Благодаря ви момичета и момчета! Много сте готини, а това е най-интересният форум, в който някога съм попадала!

  5. #50

    Подразбиране

    Много съм щастлива,че намерих този сайт.Не пропускам и ден без да надникна в него и с всеки изминал ден се убеждавам,че всички момичета са безкрайно отзивчиви и мили.Очакванията ми не само се потвърдиха,ами дори ги надминах.Обичам да отмарям тук и да се наслаждавам на красотите,а да не говорим за огромното богатство от схеми и гоблени.И най-вече се радвам,че намерих нови приятели,които не ме критикуват,че си губя времето с тези"кавьорчета". Аз не съм много на "ти" с по-съвременните гоблени и определено имам какво още да уча и се надявам с ваша помощ в скоро време да достигна висотите на най-големите ни майсторки тук.

  6. #51

    Подразбиране

    Аз очаквах и получих подкрепа и мотивация, откъсване от еднообразното ежедневие, приятни часове в разглеждане на схеми и на прекрасните творби на другите участници във форума
    Тук намерих отзивчиви, макар и анонимни приятели, жени с ъс сходни на моите проблеми и въжделения
    Харесва ми спокойния, толерантен тон във форума и човешкото отношение което прозира
    Тук се чувствам добре приета и макар да пречи на прогреса на гоблена ми, прекарвам във форума часове наред


    И "УРА" за Пенка Неделчева за темата

  7. #52

    Подразбиране

    БРАВО за темата!!!!!!!!
    Тук съм за да си усъвършенствам хобито. Да видя какво ново има като модели и начини за изработка.
    Най-много ми допада атмосферата - всички се радват на хубавото, дават съвети и помагат. Надявам се и аз да съм допринесла с нещо.
    Извода, който си правя: трябва да влизам по-често


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #53

    Подразбиране

    Много се радвам,че Ви има!С Вас се възроди една моя позабравена страст.Много красота на едно място,много сърдечни хора,вече и приятели.Къде на друго място ще откриете всичко това?Благодаря Ви за озивчивостта и приятните мигове на отмора!

  9. #54

    Подразбиране

    Тук намирам спокойствие и успешно релаксирам

  10. #55

    Подразбиране

    Благодаря ви че ви има.открих нови приятели.

  11. #56

    Подразбиране

    По принцип съм човек - песимист.Първо винаги мисля за лошото.Мога да кажа какво не съм очаквала от форума.
    Не съм очаквала, че има толкова хора , занимаващи се с гоблени.
    Не съм си и представяла , че ще хвана иглата и ще започна да шия с любов.
    Не съм знаела , че гоблените са такава " зараза".
    Не съм очаквала да намеря толкова приятели тук, които винаги са готови да ти помогнат, да те подкрепят макар и за съвет.
    Не съм очаквала, че гоблените ще се превърнат в такъв обединител на хора от цялата страна.

    Благодаря на всички, че сте тук!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  12. #57

    Подразбиране

    Тук е втория ми дом, колкото и тривиално да звучи!Това е моето кътче, където бягам от ежедневието при приятели, чиито очи видях на нац. среща и на живо!

  13. #58

    Подразбиране

    Определено нищо не очаквах - регистрирах се просто ей така....
    Да обаче открих много приятели, съмишленици и много поводи за положителни емоции. Отново ми се възвърна желанието да бродирам. Открих новия свят на гоблена в миниатюри, мъниста, графики и куп различни и нестандатни решения.

  14. #59

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Определено нищо не очаквах - регистрирах се просто ей така....
    Да обаче открих много приятели, съмишленици и много поводи за положителни емоции. Отново ми се възвърна желанието да бродирам. Открих новия свят на гоблена в миниатюри, мъниста, графики и куп различни и нестандатни решения.
    Подкрепям те напълно Юра! И аз открих много нови приложения на бродирането, а и доста други интересни неща за "сръчни ръце"

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •