Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 59
  1. #1

    Подразбиране Какво очаквахте от участието си във форума?

    :? Здравейте, приятели!Още при регистрацията си в този форум ме "гложди" непрекъснато да задам този въпрос. И понеже по природа съм много откровенна и пряма, най-после реших да Ви го задам. Ето и моят отговор:
    1. Очаквах да се свържа с хора със сходни на моите интереси.
    2. Очаквах да открия гобленарки, които може би са много по-добри от мен и да ми дават съвети,когато имам нужда.
    3. Да имаме коректни отношения помежду си и да си разменяме скиците на наличните ни ушити гоблени.
    Много ми се иска и да можем да се видим ако не с всички, поне с някои от вас веднъж годишно...
    Това е от мен.А от ВАС?
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  2. #2

    Подразбиране Re: Какво очаквахте от участието си във форума?

    Цитат Първоначално написано от Пенка Неделчева
    :? Здравейте, приятели!Още при регистрацията си в този форум ме "гложди" непрекъснато да задам този въпрос. И понеже по природа съм много откровенна и пряма, най-после реших да Ви го задам. Ето и моят отговор:
    1. Очаквах да се свържа с хора със сходни на моите интереси.
    2. Очаквах да открия гобленарки, които може би са много по-добри от мен и да ми дават съвети,когато имам нужда.
    3. Да имаме коректни отношения помежду си и да си разменяме скиците на наличните ни ушити гоблени.
    Много ми се иска и да можем да се видим ако не с всички, поне с някои от вас веднъж годишно...
    Това е от мен.А от ВАС?
    Аз също съм на твоето мнение, че ще е добре да си разменяме схеми от ушити наши гоблени.Също да се допитваме за някой неща,който не ни са ясни.Която знае повече да помага.

  3. #3

    Подразбиране

    Иаз бих желала същото,да обменяме опит и да си разменяме схеми.Аз имам доста схеми и мога да ги предоставя на този койт желае.Скоро ще имам снимки на моите 20 гоблена.

  4. #4

    Подразбиране

    При мен се получава така че когато говоря с други хора и разглеждам какво са направили те, желанието ми да шия се усилва Аз така се запалих наново, виждайки творбите на другите по разни американски форуми, и си казах - щом те могат, аз защо да не мога да направя същото?

    Какво очаквам - на първо място да спомогнем развитието на това изкуство у нас, в България, защото имам чувството че изоставаме в представите си за него. В повечето случаи пазарът бива диктуван от потребителя, а ако хората не знаят за дизайнери като Dimensions, Janlynn, Theresa Wentzler, Mirabilia, Fleur de Lis и още поне стотина такива, шансът техните модели да станат популярни у нас намалява, ако няма реално търсене.

    Имам много схеми, и макар че ми отнема страшно много време да изпращам (де тази възможност да седна по човешки пред компютъра), съм готова да разменям с всички които имат желание.

  5. #5

    Подразбиране

    Определено съм съгласна със всички мнения до сега. Радвам се че има толкова много хора със който мога да обсъждам това което правя.

  6. #6

    Подразбиране

    Аз също съм изключително доволна, че попаднах на този форум...направо "ударих дупе в тавана" ...от една седмица съм регистрирана и ми стана най-посещаваното място и така като гледам фенклуба расте прогресивно.
    Като се замисля не съм шила гоблен от много време.... и не мога да се похваля с нищо особено като изработка. Но все си оставам маниачка на тази тема...не ме е пускало от часовете по трудово в училище :P
    Накратко... много се радвам, че ви има

  7. #7

    Подразбиране

    Знаете ли, аз също съм съгласна със всички ВАС. В къщи мъжете са мнозинство, освен с две съседки,а и те ходят на работа, няма с кой да обсъждам темата за гоблените...Добре, че децата ме научиха малко да работя с компютъра, та да мога да съм сред ВАС.
    Благодаря на всички Ви, че Ви има
    ..::Gobelin World::..

  8. #8

    Подразбиране

    Аз също съм много доволна че открих този форум ,защото повечето ми познати не се занимават с гоблени ,и не разбират каква е тая моя страст.Но вече зная че не само аз се чувствам така ,а има и много други.Откакто открих този форум желанието ми да шия се увеличи преди с месеци не се докосвах до гоблена защото всички ми втълпяваха че само съм си увреждала очите и надали има такива нато мене само затова да мислят но вече съм наясно че не съм сама и има много други жени и мъже които имат моето хоби.
    РАДВАМ СЕ ЧЕ ВИ ИМА

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте, Радвам се че ВИ ОТКРИХ.Хората, с които контактувам не се занимават с гобленарство. Почти всеки ден ,при малкото свободно време, което ми остава винаги влизам и разглеждам форума.За съжаление нямам компютър в къщи , а и на служебния нямам записвачка и не мога да ви пратя моите схеми, но се надявам в близко бъдеще да ми купят нов и тогава ще се включа и аз.
    ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ И НЕКА СИ ПОМАГАМЕ В ТОЗИ ТРУДЕН ЖИВОТ С НАШЕТО ХОБИ
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  10. #10

    Подразбиране

    Не знам защо тази тема ми е убегнала от вниманието и затова сега ще ви напиша не какво очаквам, а какво намерих във форума.
    1.Много приятели с които да споделям мнения във връзка с нашето общо хоби
    2. Научих много нови неща относно гобленарството
    3. Открих различни фирми за гоблени за които не бях чувала
    4. Благодарение на форума можем да бъдем в крак с най-новите тенденции в гобленарството
    5.Получих ценни съвети от по- опитни гобленари
    6. Разбрах, че кръстатия бод не е само за каренца , а напротив с него се получават много красиви неща
    7. Но не на последно място още веднъж се убедих каква магия е гоблена и щом те завладее лек няма.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  11. #11

    Подразбиране Отговор

    Присъединявам се към всички мнения по въпроса Много съм щастлива, че ви открих, макар че форума ми отнема много от свободното време

  12. #12

    Подразбиране

    Попаднах на магия в този форум.Щастлива съм ,че сама го открих и много ми допадна .Разглеждала съм и други форуми, но този ме провокира и се регистрирах .Всички са много отзивчиви тук .Очаквах единствено да науча нещо повече за гоблените.В последствие обаче стана така ,че тук влизам всеки ден и се вълнувам от темите ,които се обсъждат .
    Тук времето отлита неусетно

  13. #13

    Подразбиране

    Аз лично каквото очаквах и на каквото се надявах, го намерих тук Не само размяната на схемите но и човешко отношение от хора които не познавам и с хора които може би няма да се запозная лично.Като начинаеща в това красиво изкуство получих голяма помощ от професионалистите във този форум за което от сърце БЛАГОДАР СТРАХОТНИ СТЕ ВСИЧКИ РАДВАМ СЕ ЧЕ ВИ ОТКРИХ И ЧЕ ВИ ИМА

  14. #14

    Подразбиране

    Нищо предварително не съм очаквала,защото не знаех за съществуването му.Във форума попаднах случайно търсейки картинки з а пъзели,които много обичам да рдя на компютъра.Даже по едно време се бях вманиачила натема пъзели.Попадайки във форума забравих пъзелите и извадих пак гоблените.След четвърт век шиене на гоблени си мислех ,че не съм чак толкова "боса" в тази област.От както съм тук разбрах едно нещо- колко много не знам. И за сетен път се убеждавам,че когато човек търси нещо,макар и подсъзнтелно съдбата му помага да го намери.От всичките ми приятелки и познати само една шиеше гоблени,но и тя спря.Тук намерих сродни души и научих много неща. И видях толкова много красота,която ме стимулира да не губя нито минута в бездействие,макар за мен думите" За лудо работи,за лудо не стой" важат в пълна сила. Дори вестниците /моята слабост/ прехвърлям отгоре - отгоре и бързам да вляза във форума. И като си помисля само,че съмможела още преди година да бъда сред вас,но съдбата си е съдба и ние трябва да следваме нейния ход.
    Ами това е.Дали бях изчерпателна?
    За да останеш,за да си потребен,за да те има ислед теб дори, ти всяка вещ и образ покрай тебе
    открий отново и пресътвори!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    И на мен тази тема ми е убягнала. Честно казано не знаех какво да очаквам. В началото имаше много малко пишещи. После си намерих приятели - вярно, че не съм ги виждала, но са приятели. Научих много неща и продължавам да научавам.Вярно, че много време прекарвам пред комп., но си е изкушение да надникнеш поне за малко във форума. :wink:

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •