Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 59
  1. #16

    Подразбиране

    Хубава тема ! Попаднах на форума случайно, започнах много внимателно да пиша , но малко по малко се отпусках , намирах приятели за които не беше важно дали си мъж или жена , а дали обичаш гоблени, шиеш ли и.... т.н. Намерих много нови приятели с които мога да говоря за гобленарство . Намирам винаги отговор на въпрос който ме вълнува , опитвам се да бъда коректен към всички които се обръщат към мен , изпитвам потребност да влизам във форума ежедневно и ... неусетно това оформи денят ми . Получих от форума много , страшно много . Дано това продължи безкрайно , дано приятелите ми се увеличат неколкократно , дано продължим .........

  2. #17

    Подразбиране

    И аз като повечето открих случайно форума и в началото се опитвах да изчета всичко написано до момента. Е не успях.
    Тук наистина открих много приятели и благодаря на всички, които са ми помогнали до момента и на тези, които ще ми помогнат в бъдеще.
    Преди да Ви открия и идея не съм имала какви невероятни красоти съществуват по света - като например гоблените на Dimensions, Heritage и дори Lanarte.
    Сега обаче представите ми са променени и покрай четенето във форума ми се завърна желанието да шия и то по възможност повече.
    Благодаря Ви, че Ви има

  3. #18

    Подразбиране

    Откакто открих форума света на гоблените придоби друг смисълза мен.Нямам приятелки ,които шият.А това ,което месеци вече гледам ме вдъхновява повече и повече! Благодаря,че ви има и ви открих
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  4. #19

    Подразбиране радвам се

    радвам се ,че открих този форум.присъединявам се към мненията на останалите.
    много е приятно да знаеш,че винаги когато пожелаеш има с кого да поговориш за гоблени.
    katya ivanova

  5. #20

    Подразбиране

    Не съм очаквала толкова,колкото получавам от форума.
    Много приятели и то без да си ги познавал , без да си ги виждал . Просто ПРИЯТЕЛИ. Готови да ти помогнат.Тава е много .
    Благодаря ви

  6. #21

    Подразбиране

    Макар,че съм отскоро тук,ми е много приятно.Да си призная не мога да шия гоблени ,но обичам да им се наслаждавам.Всички са толкова красиви,свалям шапка на тези,които ги създават!
    Продължавайте в същия дух!
    Благодаря за красотите които всички ние гледаме ежедневно!!!
    Благодаря!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  7. #22

    Подразбиране Въпроси и отговори ~ Какво очаквахте от участието си във ф

    Цитат Първоначално написано от NELIA
    Откакто открих форума света на гоблените придоби друг смисълза мен.Нямам приятелки ,които шият.А това ,което месеци вече гледам ме вдъхновява повече и повече! Благодаря,че ви има и ви открих
    Вече имаш и приятелка която шие гоблени това съм аз ако искаш.
    А сега на темата отсамото начало на стартирането на сайта- влизах ,четях и .гледах.Доста време ми отне да се реша и аз да изкажа мнение тук.Обичам много да шия гоблени и да помагам с каквото мога на другите,тук се чувствам като в къщи.Благодаря че ме приехте при вашето голямо семейство

  8. #23

    Подразбиране

    ,всички
    И аз нищо не съм очаквала от начало.
    Вярно е ,че като гледаш нещата сътворени от чуждите ръце ,усещаш някакво желание да шиеш колкото се може повече ....и да създаваш красотите,които са те впечатлили
    Мн се радвам,че във форума цари една топла, вуртуална,приятелска атмосфера
    Щастлива съм,че съм помогнала на вс с каквото мога ,и че хората които съм помолила за нещо винаги са откликнали на молбата ми
    Хубаво е когато имаш на кого да покажеш и кажеш с какво се занимаваш,без да те гледат като извънземно или да ти се присмеят :twisted:
    Удбедена съм,че вс тук оценяват и се радват от сърце на вс чужд или свой ушит гоблен
    Продължавайте в същия дух и не плащайте данък обществено мнение :wink:

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #24

    Подразбиране отговор

    Много ми е приятно да влизам във форума.Нямам голям опит с гоблените,но покрай вас така се запалих и съм много благодарна на хората,които ни помагат,когато възникне някакъв проблем на тази тема. Благодарение на вас започнах да се специализирам в това изкуство.Благодаря

  10. #25

    Подразбиране

    Много се радвам, че участвам в този форум, даже съжалявам, че не съм ви открила по-рано! Не успявам да изчета всичко и да пиша много във форума, защото нямам много свободно време, но всяка свободна минута използвам да вляза във форума. Много се радвам, че мога да контактувам с хора, които се занимават с това изкуство!
    Очакванията ми надминаха това, което виждам във форума. Тук можеш да питаш за всичко, да ти се помогне, ако трябва, да откриеш нови и нови неща...Видях много красиви неща и научавам много от форума!
    РАДВАМ СЕ, ЧЕ ВИ ОТКРИХ!

  11. #26

    Подразбиране

    Цяло изкушение е този форум, почити не пропускам ден да не вляза дори и за малко. Тук винаги се намира нещо интересно което не знаеш, винаги има отзивчиви съфорумци готови да помогнат. Пожелавам си още много нови учасници да открият магията на гоблените и още нови приятели ТУК.

  12. #27

    Подразбиране

    Незнам какво съм очаквала.Влязох с много притеснение- какво ли е тук.Открих отзивчиви и приятелски настроени хора, готови винаги да дадат съвет, да помогнат.Открих и приятели с които можеш да споделиш радости и проблеми.
    РАДВАМ СЕ ,ЧЕ ВИ ИМА

  13. #28

    Подразбиране

    Попаднах във форума случайно. Не бях и сънувала какви красоти има по света. Научих много.
    А най хубавото е че винаги можеш да попиташ за нещо и ще се намери някой който да ти отговори.

  14. #29

    Подразбиране

    Казвам се Стойка и съм от Хасково.Шия гоблени от една година.Ровех се из интернет,эащото исках са науча колкото се може повече за гоблените за по-малко време.Така попаднах на този форум.Дълго време мина докато се реша да пиша.Видях много красиви гоблени,научих безкрайно интересни неща,усетих топло отношение и приятелство между вас.Ще се радвам ако ме приемете във вашето голямо семейство!
    БЛАГОДАРЯ!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Интересно, как ми е убягнала тази тема, но да напиша. Преди година и месец съм с Вас, но може би около месец - два преди да се регистрирам официално посещавах форума. Какво очаквах от форума ли?
    1. Много хора с които мога свободно да коментирам за гобленарството /и ги намерих/
    2- Много нови схеми , за които Ви благодаря от сърце.
    Изобщо ЩАСТЛИВА СЪМ, ЧЕ ВИ НАМЕРИХ!

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •