Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 59
  1. #31

    Подразбиране

    Интересно, как ми е убягнала тази тема, но да напиша. Преди година и месец съм с Вас, но може би около месец - два преди да се регистрирам официално посещавах форума. Какво очаквах от форума ли?
    1. Много хора с които мога свободно да коментирам за гобленарството /и ги намерих/
    2- Много нови схеми , за които Ви благодаря от сърце.
    Изобщо ЩАСТЛИВА СЪМ, ЧЕ ВИ НАМЕРИХ!

  2. #32

    Подразбиране

    И аз съм пропуснала темата. Преди всичко във форума намерих нови приятели-а за мен това е най-ценното.Обогатих познанията си за различни фирми и гоблени, гобленови бодове и какво ли не.За мен форумът е връзка със съмишленици, връзка с част от света,който ме интерсува.Дава ми творчески стимул.

  3. #33

    Post ....

    Здравейте на всички. Щастлива съм че Ви има , и че ви открих.
    Какво очаквам от участието си във форума?!
    Ами много нови приятели занимаващи се с гобленарство. Месеци преди да се регистрирам тук се лутах из форумите и направо се хванах за главата, като видях колко много хора шият и ценят това красиво изкуство,а още повече се замаях, като видях какви красоти създавате. Браво момичета и момчета!!! От сърце се радвам на вашите произведения.
    Поздрави на всички и продължавайте в същият дух.

  4. #34

    Подразбиране

    Не очаквах нищо особено, но тук открих много приятели, нови идеи за гобленарството и прекарах безкрайно много щастливи мигове на отмора. Благодаря на създателите на този форум!

  5. #35

    Подразбиране

    Сигурно и аз ще се повторя,че не съм очаквала нещо,но какво да очаквам като аз имах само лябовта си към гоблените,а информацията която ме заля беше огромна и аз дори не подозирах за нея.Речника ми е беден за да изразя благодарност от отношението което срещнах тука.Никой освен Вие не разбирате какво е наркотика гобленарство.Не съм очаквала,че ще срещна непознати хора които с такава готовност да ми помагат във всички въпроси.Спирам за да не се разчувствам.Обичам ви

  6. #36

    Подразбиране

    Получих много. Получих и продължавам да получам подкрепа от тези добросърдечни хора . Тук намерих страшно много приятели...тук съм споделяла и радостни и щастливи моменти...и винаги съм намирала това което търся
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  7. #37

    Подразбиране

    Здрвейте и от мен!Както повечето от форума и аз попаднах на него случайно. Въпреки, че годините са ми малко - шия от 3-4 и благодарение на ВАС научавам много нови и полезни неща и се надявам да е така и за напред. Тук има много отзивчиви хора и съм горда, че мога да бъда част от екипа Радвам се, когато виждам как това на пръв поглед малко място се разраства и как един общ интерес може да сприятели толкова много и различни хора

  8. #38

    Подразбиране

    Аз съм от скоро тук и се надявам да намеря много нови приятели и да науча много нови и интересни неща за любимото ми хоби!Изумена съм колко много хора обичат и харесват създаването на тези красоти наречени гоблени!

  9. #39

    Подразбиране

    Здравейте, открих ви случайно, но вие ме пленихте с красотата която сътворявате.Тук има невероятни неща, така ме пленява всичко, че щом се прибера веднага сядам да чета форума.Още съм нова, но се надявам да намеря приятелство.Благодаря за невероятния форум.

  10. #40

    Подразбиране

    Здравейте, момичета!
    Нека да споделя и аз нещо с вас.
    Шия от около 20 г., но по-сериозно от около 6-7г.За всичките тези години, никой на нищо не ме научил, само една съседка ми е показала как се започва гоблен, а всичко останало съм научила от безброй хходения по т.нар фирми за изкупуване на гоблени, които са ми казвали какви са им изискванията, та от там и аз се уча как да шия и в крайна сметка мисля , че постигнах съвършенството - гоблен с две лица. Но това нещо ми костваше много, много усилия. Никоя гобленарка не си казва как шие, за да не би случайно да я надмина, а накрая така стана и без тяхна помощ. Сега и аз не им казвам нищо, споделям само с вас, които ми станахте добри приятели и се сприятелих дори и лично с нрякои от вас. Всеки ден влизам във форума и с нетърпение очаквам да видя какво ново има във форума. Сега очаквам и утрешният ден - откриването на изложбата в Пловдив, за да мога да се запозная лично и с повечето от вас, с които си общуваме от толкова време, но тук във форума.
    Бъдете все така добри приятели!

  11. #41

    Подразбиране

    Здравейте!Очаквах от този форум да науча нови интересни неща и да намеря приятели с общи интереси!

  12. #42

    Smile

    Здравейте момичета!
    Аз случайно попаднах на сайта търсеики безплатни схеми и то не защото нямам поне 20тина чакащи гоблени ,а търсейки нещо по-различо.
    От доста време се регистрирах ,но рядко влизах в сайта просто доскоро в къщи нямах интернет.Сега вече от 2 седмици имам и повярвайте стоя до 2 ч.нощем да разглеждам красотите който сте изработили и показали и вече ме срам защото всичко харесвам и искам да имам и слава богу ,че съм толкова технически неграмотна иначе досега да сте ме изхвърлили от форума.
    Но повярвайте ми не можех и да си представя ,че ще видя толкова красота тук

  13. #43

    Smile Целувки!!!

    Когато за пръв път попаднах тук не можах да повярвам колко много красоти са събрани в този форум.Намерих приятели, много полезна информация,научих много неща и понякога по цял ден съм прекарвала тук без да усетя как е минало времето.Благодаря на всички тук, които са ми услужвали със съвети.Прекрасно е , че можем да обменяме схеми, както и опит, а и да говорим за всичко останало, което би ни било полезно!!!Целувам ви всички!!!!!!

  14. #44

    Подразбиране

    определено това което открих тук надмина скромните ми очаквания, а именно много полезна информация, невероятно красиви творби, много отзивчиви и сърдечни приятели, полезни съвети и надявам се още много неоткрити от мен за сега неща. Най-хубавото е, че форумът непрекъснато се развива и винаги изненадва с нещо ново.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз попаднах на форума случайно, но затова пък сега постоянно го следя - да не изпусна нещо...
    Открих много топло и сърдечно отношение, приятели и неподозирани красоти.
    Радвам се, че мога да получа помощ или съвет и хората са толкова отзивчиви.
    Благодаря Ви безкрайно!

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •