Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 24
  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko
    Бъдещите модератори не се вълнуват толкова колкото вас
    Ентусиазъм ли им липсва?

    Преди да сте си легнали, админс, ще помислите ли малко за по-добра навигация из форума?

  2. #2

    Подразбиране

    Във форума има много потребители, които може би завиждат на вашата компютърна грамотност. Нека да оставим на тях правото да се оплакват от навигацията. Ако нещо не ви е ясно или имате конкретни предложения моля ги споделете тук или пишете на: info@goblenite.com

    Време е за сън

  3. #3

    Подразбиране

    Не, благодаря.. някак ми убихте желанието вече.. Всичко ми е ясно - нямам въпроси, нямам предложения, нямам мнения... а и да имам - вас очевидно не ви интересуват. Дали компютърната ми грамотност (която според мен повечето от посетителите на този сайт притежават) е пречката да имам предложения, не искам и да ми се изяснява...

    Все пак съм попаднала тук заради гоблените и бродирането...

  4. #4

    Подразбиране

    Кажете какво точно не ви харесва в навигацията и къде може да се подобри?
    Не може да ни "натопите" по този начин и да избягате

    Това е хубава мисъл, която споделяме всички:
    Все пак съм попаднала тук заради гоблените и бродирането...

    Ранобудният екип на Гоблените.com

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko
    Във форума има много потребители.... Нека да оставим на тях правото да се оплакват от навигацията...
    Оставям на тях...

    Цитат Първоначално написано от dinko
    Не може да ни "натопите" по този начин и да избягате
    Не съм ви топила - вие ме отрязахте. Аз - да бягам?! По-скоро не ми се занимава с детинщини. Ако имате нещо да ми кажете - пишете ми на лични.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от werty
    Преди да сте си легнали, админс, ще помислите ли малко за по-добра навигация из форума?
    werty, навигацията във форума е стандартна, както във почти всички други форуми от този тип. Не разбирам недоволството ти, както и не разбрах кое по-точно не ти харесва. Единствения извод който мога да си направя, че само търсиш повод да се заядеш за нещо. Как така ти си единствената недоволна във форума, полагаме толкова много усилия да го поддържаме, моля те нека се държим приятелски.

  7. #7

    Подразбиране

    не е единствената,която среща проблем лавирайки по форума.Но е единствената ,която си призна
    Сигурна съм ,че администраторите се подготвят за осъвременяване му,просто изисква време тъй като ,ако ви прави впечатление той изведнъж се оживи страшно многоИ въпреки,че отстрани изглежда лесно,поддръжката на форумите не е лесна работа.Ако приемем ,че форума е една огромна кухня ,то администраторите са главните готвачи ,които все още сами си мият съдовете и режат салатитеЗаради това сега имаме и избор на модератори.Но мисля,че встъпването им в длъжност след минимум 1 месец няма смисъл.

  8. #8

    Подразбиране

    Astrelaan, благодаря ти за разбирането и подкрепата.
    Най-вероятно няма да чакаме да мине 1 месец

  9. #9

    Подразбиране

    flame, грешно Ви е впечатлението... Казахте ми, че навигацията тр да е проблем на някой друг - съгласявам се. Всички други са доволни - не ми се спори. Ако единственият извод, който можете да си направите е, че търся да се заяждам - няма да коментирам. Не изопачавайте думите ми - приятелски съм настроена. Прекрасно знам колко усилия отиват за подръжката на сайтове, форуми и галерии - успех ви желая.

    Хайде пак да се повторя - не съм тук заради вас.

  10. #10

    Подразбиране

    Аз подкрепям Werty.
    И ще ви кажа защо, конкретно:
    На мен не ми харесва, че няма така наречения сгънат вид. Защото ако искам да видя последното мнение на някой в дадена тема, трябва да отида най-долу и оттам на последната страница, или още в началото да натисна последно мнение на юзера, но пък по тоя начин мога да пропусна другите мнения, които са били преди него... Ако може поне да е най-отгоре броя на страниците с мнения.
    Или друг проблем - кой на кого отговаря - пълна каша! Е, някои се усетиха и започнаха с обръщения, та горе-долу да стане ясно кой кого пита...
    Някъде преди няколко дни прочетох из темите, че това е стандартен вид форум, един вид готов сте си го взели в тоя му вид и това е положението... е, не е най-удачния според мен.

  11. #11

    Подразбиране

    Vanina
    и аз подкрепям Werty,но влизам в положението и на собствениците на форума.Ужасно трудно е в момента за тях и мисля,че е невъзможно да се измени по начина ,който предлаш.Ползван е този шаблон и това вече не подлежи на промяна.Все едно да разрушим една къща,само защото има много коридориМисля,че по-добре е да имаме форума,отколкото изобщо да го нямаме.Разбира се,може да се въведе ред в редиците,но нека изчакаме да доидат модераторите

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanina
    ... Ако може поне да е най-отгоре броя на страниците с мнения.
    vanina, довечера ще пробваме да го направим, когато има по-малко потребители онлайн.

  13. #13

    Подразбиране

    Astrelaan, аз само предлагам, ако има възможност, знам че не е лесно.
    А колкото до модераторите, те едва ли могат, а и дали ще имат такива права, да оправят навигацията във форума. Тяхната работа ще е да следят за добрия и коректен тон, и за триенето на излишна и безполезна информация. Поне доколкото знам такава е дейността на един модератор.


    Astrelaan - от къде впрочем идва никът ти ), извини ме за невежеството...

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Astrelaan
    ... но влизам в положението и на собствениците на форума.
    Всички влизаме :+) Но не трябва ли да е обратното? Те да влизат в нашето :+)
    Няма да събаряме къщата, разбира се. Но не може ли да направят нова и да ни преместят, докато спим? Или да модифицират тази.. както си седим. Или да кажат с думи ясни - Тази къща я взехме готова... малко я разкрасихме , поканихме гости... но архитектурните планове не знаем/не искаме да променяме така, че архитекти акъл за това да не ни дават

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •