Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 24 от 24
  1. #16

    Подразбиране

    Aз не мога да разбера какво и е на навигацията според мен е добра но това е една друга тема....
    Тук има около 300 потребителя и няма начин на всеки да се угоди и всеки ден да се променя форума. Представяте ли си какво ще стане ако всеки вземе да изка форума да изглежда така както на него му харесва.
    Е няма начин.

  2. #17

    Подразбиране

    Werty,
    не съм много запозната с вебдизайн,абсолютен дилетант съм,но от малкото ,което знам разбрах ,че е много по-лесно да създадеш сайт от колкото след това да го преправиш.Сайта не е телевизионен екран,където с дистанционното сменяш каналите.Представлява сложна паяжина,с много връзки и възелчета.Не мисля,че е възможно толкова лесно да се смени планаИ определено за една вечер няма да стане.А за това,че са ползвали шаблон си е в реда на нещата,всички така правят,много сайтове на популярни фирми са изградени по този начин.
    Администраторите са строители и домакини на този дом и мисля ,че имат право да го обзаведат както желаятНе ходите у някого на гости само ,защото къщата му е луксозно обзаведена и има джакузи,нали?

  3. #18

    Подразбиране

    Astrelaan... остави.

    Аз от малкото, което знам е, че стига желание да има - и решения се намират

    Отивам да си се занимавам с нашия сайт

  4. #19

    Подразбиране

    оставям,оставям
    Така или иначе собствениците имат последната дума

  5. #20

    Подразбиране

    Благодаря!
    И поздравления! )
    Мисля, че всички ще оценят този начин нанавигация

  6. #21

    Подразбиране

    "шаблоните" се наричат скриптове,не знам доколко могат да се променят,но знам,че този е безплатен,докато по-...хм,хубавите(имама предвид повече опции) така да се каже,са платени,така че мисля,че е редно да се съобразим с това и да не се предявяват прекалени претенции...все пак се направиха малки корекции,стана по-хубаво и все пак сме тук не,за да се караме кое как да изглежда,а да обменяме опит и знания :wink:

  7. #22

    Подразбиране

    werty, моят шеф казваше че е много добре да се забелязват недостатъци и открито да се повдига въпроса за тях, но заедно с това съответния човек трябва да предложи конкретна алтернатива или решение. "Конструктивност на мнението", нали разбираш. Или липса на каквато и да било такава.

  8. #23

    Подразбиране

    Шаблон е нещо като архитектурен план за сайт.Може да е използван и скрипт може да не е .Обикновено няма скрипт при шаблоните,написани са на прост HTML или PHP език.Представлява заглавната страница на сайта.Използва се ,за да се улесни работата на дизайнера на сайта.Но е много трудноемко да се сменя заглавна страница т.е index на сайт,независимо дали е лична изработка или е шаблон.С форумите не съм наясно обаче изобщо.Скриптовете са малки програмки или как да ги нарека,написани на Делфи или друг програмен език.Именно чрез тях администраторите могат да видят нашите IP-та,посещаемостта ,да сложат часовник и календар ,които да отброяват дните и минутите до Нова година примерно,да се вмъкнат троянски коне/да пази господ/ и така нататък

  9. #24

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Renny
    ... "Конструктивност на мнението", нали разбираш...
    Разбирам :+) Нищо против това нямам. И мненията обичам, и конструкторите... И диалогичността... но как да разбера това:

    Цитат Първоначално написано от dinko
    ... Във форума има много потребители... Нека да оставим на тях правото да се оплакват от навигацията...
    Разбрах го 1:1

    И аз оставих.. ама наистина оставих :+)

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •