Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314
Показване на 196 до 209 от 209
  1. #196

    Подразбиране

    Конците и панамата са скрити, иглите - прибрани, боичките пресъхват... Но един нов живот винаги ще ме накара да ги извадя и да си припомня какво се прави с тях.
    Това е за моя племенник, Малкия принц Алекс - чакан и искан повече от 10 години, но се появи ненадейно сега, когато сам си пожела. Да ни е здрав, да го радваме и да му се радваме.


  2. #197

    Подразбиране

    РАЗКОШНО!!!
    Всичко най-добро за Малкия принц Алекс и близките му!

  3. #198

    Подразбиране

    Роси,много е красиво и започвам все повече да се запалвам по рисуването на стъкло-да видим кога ще избие.Да е жив и здрав малкия Алекс-че и на каква дата се е родил.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  4. #199

    Подразбиране

    Росе, жив и здрав да ти е малкия племенник и много да ви радва! Ама и ти страхотен подарък си му направила!

  5. #200

    Подразбиране

    Роси да е живо и здраво малкото ангелче!А гобленчето е повече от прекрасно

  6. #201

    Подразбиране

    Дай Боже повече такива поводи, които да те карат да изваждаш панама, конци и боички и да сътворяваш поредните твои уникати!
    А на Алекс пожелание любовта да го съпътства през целият му живот!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #202

    Подразбиране питане

    Роси къде си ? Покажи нещо уникално и красива както само ти можеш !Все поглеждам към твойта страничка но....

  8. #203

    Подразбиране

    Прекланям се пред изобретателността ти и фантазията, с които твориш твоите УНИКАТИ! Радвам се, че открих тази страница с прелести!

  9. #204

    Подразбиране ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ

    Здравейте, майсторки! Почти бях сигурна, че форумът отдавна ме е изхвърлил от списъка с темите, защото това заслужавам. Тръгнах да си търся страничката, ама голям зор да я изровя. Добре, че помня заглавието си и се намерих през гугъл. Ха сега, добре съм ви заварила всички - верните приятелки тук, другите - които са ме забравили, и тези, с които не сме се запознавали.
    Последното, което ших и ви показах, беше бебешкото паспортче на моя племенник. Човекът вече е почти на 4 години и казва: "Пусни ми ръката да си обикалям сам света".
    Има тук една Ния, дето все ми говореше, че няма как да не хвана пак иглата. Не й вярвах. Ама ... позна. Само вдяването на конеца много трудно ми станало, без да се усетя.
    И като реших да се върна назад, трябваше да започна оттам, където бях спряла - Климт и мънистата. От страничката тук си припомних какво съм правила, защото почти всичко съм подарила, а пък снимките пропаднаха преди години с целия компютър.
    Но нови гоблен - нови приумици. Естествено, че с моето своеволно отношение към схемите не мога да направя едно нещо втори път като първия.
    Ето новата Целувка с мъниста. Следва продължение с още два гоблена /според мен не са Климт, а подражание на стила му/, а в мое изпълнение ще видим какво ще стане, ако е рекъл Господ да ги направя. Днес поръчах три рамки - за готовия и за следващите два, за да не се откажа.
    Ето новата ми Целувка.
    Целувката.jpg

  10. #205

    Подразбиране

    Защо ли не съм изненадана?!
    Добре си се завърнала, мила Роси!
    Пак ли триптих, като онзи дето ми го подари, но този път в изпълнение с мъниста? Или ще бъде нещо друго, съвсем различно?
    Каквото и да е, сигурна съм,че ще е оригинално и много красиво. И уникално.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #206

    Подразбиране

    Добре дошла, Роси!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #207

  13. #208

    Подразбиране

    Добре се завърнала! Пак красота! Честито!

  14. #209

    Подразбиране

    Реклама:

Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •