Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 31
  1. #16

    Подразбиране конци венус

    Някой знае ли къде в Пловдив могат да се купят конци Венус и на каква цена

  2. #17

    Подразбиране

    Милка Като гледам и ти си от Чирпан и не мога да разбера защо ти е да ходиш в Пловдив като в нашият град се продават такива конци Аз в момента шия един гоблен с ДМС но понеже ми свърши единият от цветовете а в града ни не се предлагат такива конци и реших да пробвам да го заменя с Венус. Ами мога да ви кажа че цветното съотношение от ДМС съвпадна идеално и плътноста и лъскавината също ми допаднаха така че за следващия си гоблен ще се замисля дали да не го направя с Венус - ще ми излезе доста по-евтино :wink:
    това което не ни убива, ни прави по силни!!!
    antoni13@abv.bg

  3. #18

    Подразбиране

    На каква цена купувате конците Венус - там където се намират де

  4. #19

    Подразбиране отговор

    Аз също съм от Чирпан,но относно конците Венус в нашия гряд се продават само няколко от цветовете,а цялата им гама е около 400 цвята и като потърсиш някой цвят и ти казват ,че го няма и не е възможно да ти го доставят,защото от цвят,който го няма трябва да си вземеш цяла кутия и къде ти излиза сметката тогава.............. Миро,а бройката я продават за 50 ст.Аз в момента шия един гоблен на Солария с Венус и да си кажа честно като качество много ми харесват.

  5. #20

    Подразбиране

    Солария внася конците Venus и цената им на дребно беше 0.45, а сега вече е 0.55.
    Може лесно да се преобразуват в DMC или Anchor, т.к. цветовата им гама е добра - 436 основни цвята и има други допълнителни.
    Аз съм си купила чилета за един гоблен. На пръв поглед конците изглеждат добре. Като го започна и поушия малко ще снимам да ви покажа как се получава..
    Надявам се да е добър резултата.

  6. #21

    Подразбиране

    momi4eta hi4 ne se opitvayte da 6iete s konsi venus ujassssss stana kato moher sled kato go izprah :twisted:

  7. #22

    Подразбиране

    Много благодаря за предупреждението , макар че съжалявам , че труда ти е отишъл на вятъра . Но ти благодаря - няма да ги пробвам даже

  8. #23

    Подразбиране

    miro moeto mnenie e 4e vinagi da predpo4ita6 DMC kontsi

  9. #24

    Подразбиране конци Венус

    Аз пък съм много доволна от конците Венус."Почаевската икона "която съм показала е шита с тях и според мен се получи добре ,но все пак всеки си има предпочитания.

  10. #25

    Подразбиране

    Аз ползвам освен ДМЦ и други конци , казвал съм като Puppets, Ariadna и съм доволен

  11. #26

    Подразбиране

    http://images13.snimka.bg/002252080.jpg
    Ето този гоблен е шит с конци Венус и стана много хубав.Имат хубава цветова гама и лъскавина, но ми се видяха по-тънки и нямат плътност.

  12. #27

    Подразбиране

    Аз чух,че много пускали тези конци. Не съм шила с тях и незнам от опит,но след като го казват,значи може да е истина

  13. #28

    Подразбиране

    Аз шия в момента Йерусалимската Света Богородица на Солария и съм доволна не знам дали пускат при пране защото имам още малко от фона и тогава ще мога да си кажа мнението но съм доволна от резултата до момента .В Казанлък не съм видяла да се продават конци Венус

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от milka71 Виж мнение
    Аз пък съм много доволна от конците Венус."Почаевската икона "която съм показала е шита с тях и според мен се получи добре ,но все пак всеки си има предпочитания.
    МИЛКА ИСКАМ ДА ТЕ ПИТАМ НАИСТИНА ЛИ ПУСКАТ КОНЦИТЕ ПРИ ПРАНЕ ПОРЪЧАХ СИ ВЧЕРА ВТОРИ ГОБЛЕН С КОНЦИ ВЕНУС И СЕГА СЪМ НА ТРЪНИ ЧЕ НЕ СЪМ СТИГНАЛА ОЩЕ ДО ПРАНЕТО НА ТОЗИ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Мога да споделя, че Мадоната с гроздето http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2092 е готова комплектовка на Солария с конци Венус. Доволна съм от тях (въпреки че дотогава бях шила само с DMC или Anchor), не пускат и въобще не установих някаква разлика. Мисля, galia69, че можеш да бъдеш спокойна.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •