Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 31
  1. #1

    Подразбиране Конци Венус

    "Солария" предлага само конци с марка "Венус" това е офертата

    http://www.solaria-gallery.com/goble...nci-retail.doc

    На сайта на фирмата има конвертна таблица от ДМС и Анхор във Венус.

    http://www.solaria-gallery.com/gobleni/index.html

  2. #2

    Подразбиране

    Отдавна ги гледам тези конци.
    Но никой още не е казал ни добро ни лошо. :?
    Иначе в списание "Дона" гледам че има и безплатни модели с тях.

  3. #3

    Подразбиране

    За сега само със тях не съм шила , може би защото не съм ги срещала да се продават свободно по магазините, а това си е все пак основателна причина. :? Иначе то не бяха Любица, Пъпетц...........

  4. #4

    Подразбиране

    Венус май наистина ги няма още в търговската мрежа, но пък Солария ги хвалят.Те са сериозна фирма и трябва да им вярваме
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  5. #5

    Подразбиране

    Аз повече бих повярвала на мнение на потребител. Фирмите си имат търговски интереси, все пак.

  6. #6

    Подразбиране

    Ето тук също има таблица от DMC във Venus конци
    http://www.stitchdirect.co.uk/Venus2DMC.htm

  7. #7

    Подразбиране

    Аз също не съм шила с тези конци,ще ми е интересно да чуя отзиви за тях.
    Откакто ших "Сиси"(с български конци,аз шия, те се късат :twisted: ),трудно се доверявам на непознати марки..........

  8. #8

    Подразбиране венус

    Сега съм решила да ушия следващият си гоблен с конци Венус Снопите,понеже с DMC ми излиза много скъпо а пък и тези Венус имат повече лъскавина от PUPPETS.Ще видим какво ще излезне :? Някой шил ли е с тях?

  9. #9

    Подразбиране

    Май никой не е шил още с тях.Ще чакаме да ни кажеш дали са сполучливи.

  10. #10

    Подразбиране

    Не съм шила с тях, но да си кажа честно не съм ги и виждала да се продават някъде, е може и да не съм гледала внимателно :?

  11. #11

    Подразбиране конци Венус

    Пробвала съм ги и ми допадат а и в нашия град се намират.Разбира се че DMC са по-хубави но не са по джоба ми. :(

  12. #12

    Подразбиране

    И аз мисля,че не се продават.До колкото знам може да си ги поръчате на сайта на ....Незнам да го пиша ли.........

  13. #13

    Подразбиране

    Мисля че в повечето малки градове изобщо ги няма може би и защото хората са си свикнали с DMC и Pupets и няма да има голям пазар

  14. #14

    Подразбиране

    При следващото ми ходене по гобленарските магазини обещавам че специално ще проверя къде ги предлагат и ще споделя

  15. #15

    Подразбиране конци Венус

    Реклама:
    Аз съм от малък град-Чирпан но тук ги имаме даже сега заредиха много цветове,а цената им е достъпна а и както писах са по-лъскави от PUPPETC и не се замъхват като тях

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •