Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 53
  1. #31

    Подразбиране

    Искам да попитам как мога да се регистрирам на photo .163.com , знам че имаше някъде разисквания на тази тема , но не можах да я намеря.Вписвам си данните всичко нормално, но най - накрая ми иска да въведа символите отдясно , които са йероглифи.Също така ,как се търси по зададена дума. Как се пращат съобщения и изобщо някакъв ориентир, защото виждатм само квадратчета и линии

  2. #32

    Подразбиране dump.ru-интересно

    Попаднах на този линк и го слагам тук.Може и да го знаете,но аз не съм го срещала.Стори ми се интересен-доколкото разгледах (малко) има от много по нещо-схеми,списания и др.Може да ви е полезен.Доколкото разбрах има около 500 сраници.....
    http://dump.ru/catalog.php?cat_id=8&page=0
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  3. #33

    Подразбиране

    Това е огромен архив! Благодаря!

  4. #34

    Подразбиране

    Регистрация си направих,но по нататък изобщо не се оправям.Става дума за Picasa,помогнете ми как да си поставя аватарче,как да си правя албуми и да създавам контакти?Тъй като нищо не разбирам от английският,натисках върху всичко,но напредък нулев.Моля ви ако можете помогнете ми да си разработя сайчето,но ми опишете подробно,стъпка по стъпка

  5. #35

    Подразбиране

    lucy,

    в Mylivepaige ми изтриха два акаунта с HAED,

    в PhotoFile един с Passione Ricamo,

    в Picasaweb един с Алфонс Муха и още един с общи схеми на гоблени!

    След това грандиозно триене и аз се чудя много силно къде да се преориентирам!

    При китайците е мъка! Нищо не разбирам!

  6. #36

    Подразбиране

    При китайците се справих само да направя обложка на албума,след това трябваше да сложа тяхна програма за качване на снимки във албума.Сложих я,но не искаше да качва снимки във албума.Отказах се.
    Много отдавна ползвах този САЙТ където от цял свят качват много схеми.Едно условие - могат да видят само приятели.До сега стоят там схемите без проблеми.Няма триене на такива и всички неприятности със това!

  7. #37

    Подразбиране

    Опитайте тук. Мисля, че това е новият вариант на ръкоделието

    http://dump.ru/file_catalog/video/is...t/date/page/1/

  8. #38

    Подразбиране

    И тук да напиша за другите-
    стария адрес тук - http://old2.dump.ru/
    новия - http://www.dump.ru/

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #39

    Подразбиране

    програма на този сайт ти предлагат задължително да имаш от тях,иначе не можеш да качиш свойте снимки във албуми.Въпреки че и със нея нямах този късмет.Мойта приятелка от Русия качваше със нея във свойте албуми.Не знам,защо при мен не стана?Отказах се просто.
    За регистрация мога само да кажа,че пробвах да я направя със метод на писане в различни варианти и натискане на различни копчета.След няколко опита - стана!За разбиране на езика - не разбирам,но писах няколко писма в лични на този сайт,исползвах преводач на Google,разбрахме се!
    Успех и на теб mareha!

  10. #40

    Подразбиране Gallery.ru

    За този сайт има постове в тази тема.
    Направих свойта страница.Който има желание,може да ми кани в своя списък на приятели.

  11. #41

    Подразбиране

    Имам сайт в mylivepage.com,на който му нямам много доверие,скоро направих и в gallery.ru и в dump.ru.Засега не мога да кажа кой от двата е по-добър.Имам познати с по няколко сайта в mylivepage.com,ама все нещо ме гложди относно този домейн.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #42

    Подразбиране

    Относно dump.ru-
    регистрираш се както се прави регистрация.Обаче трябва да се справяш с руския.
    (Смятам да открия темичка и се надявам да срещна подкрепа,с термините за регистрация и управление на сайта с превод от руски на български.Не всички съфорумци са наясно с този език.)
    След това имаш възможност да правиш колекция по теми или да си качваш отделни файлове.Може да се качват картинки,но другите файлове трябва да са в zip или rar.
    При качването ти се предлага да си свалиш програма за директен upload към сайта или да си качваш по обикновения начин.Излиза и брояч след колко време файла ще бъде качен.След качването излиза страница,в която да се напишат думи за търсене,линк за публикация и възможност да сложиш парола.Всичко което си качила е достъпно за всички,като напишат какво търсят в търсачката.Обаче при сложена парола не може да се тегли.
    Едонственото,което куца тук е,ч срока за съхранение на файловете е 30 дни.Обаче има опция за продължаване на съхранението пак за 30 дни,после пак и т.н.
    Също така срока на съхранение зависи и от това колко е активно свалянето на качените от теб файлове.
    Общо взето това е цялата философия.
    Ако има неясноти,питайте,ще направя print screen и ще го кача в радикала,за да се види нагледно.Само,моля,задавайте ясни и конкретни въпроси,за да знам точно какво да покажа нагледно.
    Има и един друг сайт- narod.yandex.ru,koйто тепърва го разучавам и по-натаък ще говорим за него.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  13. #43

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #44

    Подразбиране

    След като отвориш страничката на радикала натискаш browse, след това избираш снимката от твоя компютър и натискаш отдолу -загрузить.Изчакваш да ти се преобразува снимката и след това там където пише -Превью - увеличение по клику -копираш целия линк и го пеистваш във форума.

    Дано съм обяснила правилно
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  15. #45

    Question Защо не става.....

    Реклама:
    Защо не мога да сваля нищо от дъмпа.Излиза ми следното съобщение
    Connection Interrupted
    The connection to the server was reset while the page was loading.
    The network link was interrupted while negotiating a connection. Please try again.
    Продължавам със следващата стъпка,натискам try again,но не се получава.
    При вас има ли ги тези проблеми?

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •