Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 194
  1. #151

    Подразбиране

    Чудесна е ,поздравления!

  2. #152

    Подразбиране

    Много красота има при теб, много.

  3. #153

    Подразбиране

    prekrasna e tazi krasavica polo4ila se e prekrasno s manista bravo kolednoto ti goblen4e e mnogo sladi4ko sa6to

  4. #154

    Подразбиране

    Чудесна

  5. #155

    Подразбиране

    Благодаря ви за милите думи! Дамата на Вервако по ключ се шие на лъскава розова панама (цвят 353) 14 каунт, но в момента на пазара има само бледо розова. По време на бродирането се наложи да сменя и единият цвят на лицето,а с френските възли не ставаше достатъчно ефектно,но ако трябва да съм честна толкова кошмарен контур не бях шила!
    Приятно шиене на всички,които поискаха схемата ако имате въпроси не се притеснявайте да питате на лични!

  6. #156

    Подразбиране

    Рали, страхотна е мадамата. И контура може да е ужасен за шиене ,но с него гоблена е неотразим.

  7. #157

    Подразбиране

    Рали мацката се е получила перфектно

  8. #158

    Подразбиране

    Възхищавам ти се Рали! С четирима мъже около теб и успяваш да шиеш, и всичко което създаваш е красиво и уникално.

  9. #159

    Подразбиране

    Много трудно си открих темичката. С натовареното си ежедневие едвам намирам време за хоби,но ето с какво запълвам времето си.
    Скоро се престраших да се пробвам с полимерна глина и това е резултата


  10. #160

    Подразбиране

    И все пак бродирането си остава голямата ми страст.Това са последните ми завършени творби.Скоро ще ги покажа и в рамки.

  11. #161

    Подразбиране

    Много са красиви гоблените, но произведенията ти от полимерна глина ме омагьосаха
    Уникални красоти!

  12. #162

    Подразбиране

    Прекрасна колекция,Рали! Гоблените ти са страхотни!Искрено те поздравявам....

  13. #163

    Подразбиране

    Боже-е-е, какви красиви бижута, уникални са! Гобленчетата са чудни! Розичките са едно към едно с глинените. Предполагам, каквото ушиеш, ще се пробваш и да сътвориш от глина? Страшно ще бъде, голямо удоволствие за нас, зрителките.

  14. #164

    Подразбиране

    Поздравления! Неуморна си !Цветята - ...Ненагледни!

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Чудя се , как намираш време да направиш тези красоти.Прекрасни са.

Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •