Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 194

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Рали, страхотна е мадамата. И контура може да е ужасен за шиене ,но с него гоблена е неотразим.

  3. #3

    Подразбиране

    Чудесна е ,поздравления!

  4. #4

    Подразбиране

    Много красота има при теб, много.

  5. #5

    Подразбиране

    Много красота - и при гоблените и при полимерната глина

  6. #6

    Подразбиране

    prekrasna e tazi krasavica polo4ila se e prekrasno s manista bravo kolednoto ti goblen4e e mnogo sladi4ko sa6to

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря ви за милите думи! Дамата на Вервако по ключ се шие на лъскава розова панама (цвят 353) 14 каунт, но в момента на пазара има само бледо розова. По време на бродирането се наложи да сменя и единият цвят на лицето,а с френските възли не ставаше достатъчно ефектно,но ако трябва да съм честна толкова кошмарен контур не бях шила!
    Приятно шиене на всички,които поискаха схемата ако имате въпроси не се притеснявайте да питате на лични!

  8. #8

    Подразбиране

    Рали мацката се е получила перфектно

  9. #9

    Подразбиране

    Възхищавам ти се Рали! С четирима мъже около теб и успяваш да шиеш, и всичко което създаваш е красиво и уникално.

  10. #10

    Подразбиране

    Много трудно си открих темичката. С натовареното си ежедневие едвам намирам време за хоби,но ето с какво запълвам времето си.
    Скоро се престраших да се пробвам с полимерна глина и това е резултата


  11. #11

    Подразбиране

    И все пак бродирането си остава голямата ми страст.Това са последните ми завършени творби.Скоро ще ги покажа и в рамки.

  12. #12

    Подразбиране

    Много са красиви гоблените, но произведенията ти от полимерна глина ме омагьосаха
    Уникални красоти!

  13. #13

    Подразбиране

    Прекрасна колекция,Рали! Гоблените ти са страхотни!Искрено те поздравявам....

  14. #14

    Подразбиране

    Боже-е-е, какви красиви бижута, уникални са! Гобленчетата са чудни! Розичките са едно към едно с глинените. Предполагам, каквото ушиеш, ще се пробваш и да сътвориш от глина? Страшно ще бъде, голямо удоволствие за нас, зрителките.

  15. #15

    Подразбиране

    Поздравления! Неуморна си !Цветята - ...Ненагледни!

Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •