Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 25
  1. #1

    Подразбиране кои са любимите ви "джвъчки " в кухнята

    Кои са нещата на които най много се радвате?
    Ето и моето

  2. #2

    Wink Хех :)

    Цитат Първоначално написано от zoja77 Виж мнение
    Кои са нещата на които най много се радвате?
    Ето и моето
    Чак сега се сещам, че навремето си бях купила такова нещо като дете и се накъсвах да пържа картофи с такива форми

  3. #3

    Подразбиране

    съвсем естествено най -много ме радва последната ми придобивка - кафе-машина с много голямо налягане. прави такъв хубав каймак, че може да седи цял ден, без да мръдне. каймакът дори става леко бял-все едно е със сметана.
    съжалявам, че не сте наблизо да ви почерпя по едно кафе...

  4. #4

    Подразбиране

    О, подсети ме колко отдавна не съм ползвала моето приспособление за картофени спирали.
    А иначе аз съм луда по кушненските джуджавки и имам много такива, на почти не ги ползвам в ежедневието, е има и такива които ползвам де. Сега ще снимам най- популярните у нас.

  5. #5

    Подразбиране

    Приспособление за рязане на яйца за салата ( на кубчета) от добрия стар Съветски съюз.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Капачка за изливане на течност от буркан, пак от СССР.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Рационална формичка за сладки.Отново руска.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    За рязане на ябълка с едно движение.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Приспособление за белене на чесън - от Кауфланд.
    И машинка за навиване на сърми - от Турция.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    За правене на охлювчета от масло.
    И любимата ми картофобелачка, която в момента е разглобена, защото белих картофи преди малко.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Djemma като гледам колко полезни неща имаш благородно ти завиждам най-вече за машинката за сърми и картофобелачката

  12. #12

    Подразбиране

    Картофобелачката я купих по интернет и е само 38 лв. Не, че са малко пари, но не са много , защото ти спестява труда. Бели до 1 кгкартофи, за около 5 мин. Само трябва да са еднакви долу-горе на големина. Ако пък са криви се налага доизчистване на ръка. Но аз не отглеждам картофи, купувам си ги, следователно си ги избирам подходящи за машинката. А особено за дребни картофи е цяло чудо.

  13. #13

    Подразбиране

    Djemma ако това е картофобелачка за пресни картофи моля те сподели от къде я купи - търся такава от години - майка ми има и е страшно удобна, но за съжаление не съм виждала никъде да се продава, а на мен много ми липсва в кухнята.

  14. #14

    Подразбиране

    Ами опитах се да я намеря, но вече я няма на сайта, сигурно се е изчерпала. А може да имат и проблеми, затова да са я махнали, защото като я поръчях, чаках доставката цял месец, вече бях я отписала, когато изненадващо я получих. След мен и майка ми си зариби и тя чака доста време да и я доставят , а след това я махнаха от сайта.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много жалко - аз намирам само някакви на много висока цена и повечето доставят само за съответната страна или доставката е меко казано скъпичка :-) Ще продължаваме да белим на ръка.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •