Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 36 от 36
  1. #31

    Подразбиране

    pomognete mi ,az kakvato sam negramotna s toz kompyutr i ma nyama s angliyiski opitase da napravya shema ot snimkata na 6terkata http://dump.ru/files/4/418175260/
    stignah do tuk .ne moga da prevarna na 4erno byala shema
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  2. #32

    Подразбиране

    Отоваш на Palette и избираш Symbol Format отваря ти се отдолу една страничка и махаш отметката дето пише Allow color behind symbols

  3. #33

    Подразбиране

    blagodarya niata stana mnogo spolu4livo imam o6te edno pitane kak da mi izleze shemata razgrafena kato razgrafenata panama
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  4. #34

    Подразбиране

    Отиваш на View и избираш Show Grid и ти излиза разграфено

  5. #35

    Подразбиране

    molia , molia , da mi kazete ot kade da si svalia programite ... namerix gi vav google no mi dava samo za izvesten period da gi izpolzvam........

  6. #36

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Djemma Виж мнение
    Ами той не е мой начина, рускините, познаващи добре програмата пренабират така схемите. Сега ще ти пратя инструкцията за пренабиране.
    Джемма, не знам защо ,но не мога да ти изпратя лично съобщение,затова пипиша молбата си тук! Много те моля,изпрати ми инструкциите за работа с програмата Pattern maker! Надявам се да са подробни,от вмъкването на картинката и последователните действия,защото се опитвам,но нещо не ми се получава,както трябва!Ако и някой друг може да помогне,ще съм много благодарна!

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •