Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 36
  1. #1

    Question Схема в Pattern Maker или PCStitch

    Може и да има някъде из форума обяснение за това, но аз поне не го срещнах. Имам следния въпрос : има ли възможност в някоя от тези програми да се вмъкват вече създадени схеми? Т.е. искам схема, която е направена вече от програмата да я вмъкна като схема, а не като картинка, защото пробвах, но програмата ми прави схема от схемата, а аз искам да ми покаже схемата, като такава. Ох, надявам се да сте ме разбрали Ако има някъде такава тема, модераторите да изтрият тази

  2. #2

    Подразбиране

    Начина, който ми е известен е пренабиране на готова вече схема. Правиш "празна" страница и знак по знак въвеждаш схемата.
    Ако има друг начин, ще се радвам да го науча.

  3. #3

    Подразбиране

    Ох майкоооо Ужас ! това си е доста играчка

  4. #4

    Подразбиране

    Не е така, пренабирането става като се отвори схемата като подложка и виждаш всеки знак в квадратче и така върху него се създава новата схема. Имам упътване, но на руски, ако искаш ще ти го пратя, но не съм го чела , защото не ми се е налагало, сега шия точно такава схема, само, че ми я набра човек, който познава много добре програмата.

  5. #5

    Подразбиране

    Djemma прати ми я ако не те затруднявам. damianova2002@yahoo.com

  6. #6

    Подразбиране

    Отваряш си схемата с Патерн Мейкър и си коригираш онова, което не ти харесва или не ти вдъхва доверие.

  7. #7

    Подразбиране

    Аз доколкото схванах Джема говори за сканирана схема .jpg формат се слага като "подложка" в програмата и отгоре повтаряш знаците. Точно това на мен ми е неизвестно.
    Отварянето с програмата изисква файла да е във формат, който позволява това, напр. .pat , .xsd , тогава смяна на знаци, цветове е стандартно. Тогава може да се преобразува схемата от програмата в такъв .jpg файл.
    Мале, дано ме разберете, за какво говоря.

  8. #8

    Подразбиране

    Нана, разбрах те. Явно не съм разбрала какво точно иска да направи niata. А каква е целта от пренабирането? Няма картинка или схемата е лоша?

  9. #9

    Подразбиране

    Точно това, което обяснява Нана исках и аз. Значи схемата е правена на програмата, обаче после е преобразувана в jpg, но знаците не са черно -бели а с цвят и аз искам да махна този цвят, за да я изкарам на принтера. Та затова зададох въпроса си..

  10. #10

    Подразбиране

    А, сега вече ми се избистри.

  11. #11

    Подразбиране

    Май няма такъв начин ама..... аз да си питам или поне аз незнам да може това да стане. Освен да си изхарча мастилото за схемата друг вариант не виждам

  12. #12

    Подразбиране

    За коя схема става дума? Може някой да помогне със схема във формат за Патерн Мейкър.

  13. #13

    Подразбиране

    Като е цветна, няма ли знаци в черно отгоре - пускаш я на черно - бял, малко кофти става, но пак може да се шие.

    Ако е само цветове - разпечатвай само на хубав принтер, че се получава някъде мин. разлика и е голям зор при шиене.

    Кажи какво е може и да го открием.

    Но за начина на Джема съм много любопитна.

  14. #14

    Подразбиране


    ето за този става въпрос

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    а това е схемата:

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •