Показване на 1 до 15 от 107

Тема: kreinik # 4

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз също също имам нужда от KREINIK #4 /Veri Fine/ номер 002HL и 202HL за една икона на Солариа! Бихте ли обяснили още веднъж как могат да се поръчат! Ако някои има и не са му необходими с удоволствие ще ги купя!

  2. #2

    Подразбиране

    Иконата е "Света Богородица Умиление"- голям модел. Последните два цвята в ключа са K002HL и K202HL , има пояснение, че К означава Kreinik #4 / Veri Fine /. Може би тези конци могат да се заменят с някои от каталога на ДМЦ?

  3. #3

    Подразбиране Kreinik Metallic Threads

    Разбира се могат да се заменят но ефекта няма да е същия!
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Искам да попитам какво става с поръчката

  5. #5

    Подразбиране

    Аз ще поръчам по 3 броя kreinik#4 002HL и 202HL. Аз имах намерение да шия тази икона но другото лято.Ще помоля Stania ако може да ми изпрати схемите на гоблена Богородица умиление на Солария.На тази фирма обикновенно ги купувам готови комплектовки.Адресът ми е diana_92@abv.bg.Благодаря предварително.

  6. #6

    Подразбиране

    Dirota, веднага ще ти изпратя схемите. И аз ще поръчам по 2 броя от 002HL и 202HL. Така ще станат общо по 5 от двата вида. Ако поръчката се осъществи веднага пращам и парите и адреса.
    Благодаря много на i.p.stamenova!

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Stania Виж мнение
    Иконата е "Света Богородица Умиление"- голям модел. Последните два цвята в ключа са K002HL и K202HL , има пояснение, че К означава Kreinik #4 / Veri Fine /. Може би тези конци могат да се заменят с някои от каталога на ДМЦ?
    Много се учудвам. И аз съм ушивала икона от Солария. С.Иванова исползва конци ДМС . но ,ако е така/може би има и при нея някои промени/,крейник не може да се замени.

  8. #8

    Подразбиране

    И аз в момента шия малкия модел на Умиление от безплатните на Солария - ламето ми е на ДМЦ в ключа

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •