Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 107

Тема: kreinik # 4

  1. #46

    Подразбиране

    Иконата е "Света Богородица Умиление"- голям модел. Последните два цвята в ключа са K002HL и K202HL , има пояснение, че К означава Kreinik #4 / Veri Fine /. Може би тези конци могат да се заменят с някои от каталога на ДМЦ?

  2. #47

    Подразбиране Kreinik Metallic Threads

    Разбира се могат да се заменят но ефекта няма да е същия!
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  3. #48

    Подразбиране

    Искам да попитам какво става с поръчката

  4. #49

    Подразбиране

    Аз ще поръчам по 3 броя kreinik#4 002HL и 202HL. Аз имах намерение да шия тази икона но другото лято.Ще помоля Stania ако може да ми изпрати схемите на гоблена Богородица умиление на Солария.На тази фирма обикновенно ги купувам готови комплектовки.Адресът ми е diana_92@abv.bg.Благодаря предварително.

  5. #50

    Подразбиране

    Dirota, веднага ще ти изпратя схемите. И аз ще поръчам по 2 броя от 002HL и 202HL. Така ще станат общо по 5 от двата вида. Ако поръчката се осъществи веднага пращам и парите и адреса.
    Благодаря много на i.p.stamenova!

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Stania Виж мнение
    Иконата е "Света Богородица Умиление"- голям модел. Последните два цвята в ключа са K002HL и K202HL , има пояснение, че К означава Kreinik #4 / Veri Fine /. Може би тези конци могат да се заменят с някои от каталога на ДМЦ?
    Много се учудвам. И аз съм ушивала икона от Солария. С.Иванова исползва конци ДМС . но ,ако е така/може би има и при нея някои промени/,крейник не може да се замени.

  7. #52

    Подразбиране

    И аз в момента шия малкия модел на Умиление от безплатните на Солария - ламето ми е на ДМЦ в ключа

  8. #53

    Подразбиране

    Момичета и момчета, извинявайте за тъпия въпрос, но освен крейник, някой друг произвежда ли черен металик?

  9. #54

    Подразбиране

    Предполагам че черен металик има в каталозите на повечето известни марки конци. Аз имам такъв на ДМС - №5287

  10. #55

  11. #56

    Подразбиране Kreinik Metallic Threads

    TDK Offline
    Модератор

    София


    --------------------------------------------------------------------------------

    Искра, ако стане доставката ще те черпя!

    Ще зарадваш МНОГО гобленарки!

    МИЛА ТАНИЧКА а това е за теб
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  12. #57

    Подразбиране

    Честито, Искре!

    Не си рекла, не си го направила!

    Гобленарки, радвайте си - Крейника пътува!

    П.С. За цветята благодаря, но от таз красива тортичка ще стана 100 кила...,
    а и аз навремето съм казала, че аз ще те черпя...

  13. #58

    Подразбиране

    Може ли със шоколадче?
    Нека да го видим с очите си този изстрадал крейник и да се ориентираме в цветовете пък после ще поръчваме.

  14. #59

    Подразбиране

    Момичета не мога да изпратя адреса си на имейла.Дава ми грешка че не може да намери сървъра или нещо такова.Затова изпратих адреса си на ЛС на Stamenova

  15. #60

    Unhappy

    Реклама:
    Мили момичета, как мога да разбера колко Креник #4 032 ми е необходим за гоблена Guardian???

Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •