Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 107

Тема: kreinik # 4

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета не мога да изпратя адреса си на имейла.Дава ми грешка че не може да намери сървъра или нещо такова.Затова изпратих адреса си на ЛС на Stamenova

  2. #2

  3. #3

    Thumbs up

    http://www.shopwiki.co.uk/Cross-stit...+Angel+@+Cross - същия като първата снимка но по-надолу го има в черно-бял вариант(за него става въпрос)

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте! Изпратих заявка за 6 бр. крейник # 032 на посочения имейл. Да се надявам ли на доставка за декември и как става плащането?

  5. #5

    Подразбиране

    Искре, аз съм Дора от град Пловдив и вчера си пуснах заявка за крейника, но не разбрах дали си я получила??

  6. #6

    Подразбиране

    и на мен ще ми трябва kreinik #4 032 за една фея, но зависи все пак от цената.

  7. #7

    Подразбиране

    Искре минаха трите дни.Давай така очакваната информация

  8. #8

    Подразбиране

    Получи ли се пратката и по колко ще ни струва защото ще пръсна парите

  9. #9

    Подразбиране

    А дойдоха ли тези номера K002HL и K202HL ,

  10. #10

    Подразбиране

    Искре да ти напиша адреса си и ако може да ми кажеш колко стрруват 6 бр. крейник 032?

  11. #11

    Подразбиране

    Вчера си взех kreinik-а от магазина на Искра. Нямах търпение да се прибера и да опитам да шия с него. Резултатът е невероятен !!! Това е правилния конец и не бива да се заменя с нищо друго !

    Благодаря Искре !!!!

  12. #12

    Подразбиране

    Искре, покажи какво представляват тези конци BF - цветове, дебелина и тн

  13. #13

    Подразбиране

    Искре,до събота.Ще взема от последните

  14. #14

    Подразбиране

    аз пък чак сега се зачетох за тези конци..има ли повече в наличност или става само с поръчка предварително?Извинявам се ама не съм в течение и затова разпитвам така,ако има в повече може да мина и да си взема и аз

  15. #15

    Подразбиране

    Момичета, за да не отварям нова тема, ще попитам тук - в моделчето което шия има даден конец - Reflekta 301/metallic silver/. Tова какво значи, при положение, че има даден и Крейник/ silver i gold/. Извинявайте за тъпия въпрос, но за първи път ще шия с тези конци, ако не се броят на DMC.
    ..::Gobelin World::..

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •