Показване на 1 до 15 от 18

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Преди няколко месеца купихме записвачка за компютъра от Техномаркет, която се скапа след 2 месеца, а гаранцията беше 1 година. Цената беше 80 лв. След 1 месец ходене по мъките в двата сервиза, обслужващи Техномаркет, се оказа, че повредата не може да се отстрани и трябва магазина да я смени с нова. Обаче се оказа че няма точно този модел. Трябваше да избираме между модел със същите качества, но на цена 180лв. или на същата цена - 80 лв., но с много по-малко възможности. След още един месец въртене и ходене по нервите, тъй като се оказа, че не можело да ни върнат парите, отидохме в тази комисия, описахме случая, организираха среща с представител на магазина и ни върнаха парите, като подписахме споразумение. Така че, не се колебайте да търсите правата си пред тази комисия. Много са коректни. Става въпрос за Стара Загора.

  2. #2

    Подразбиране

    Дано на никоя от Вас не потрябват услугите на тази комисия,но е добре , че им има координатите.Общо взето и производители и продавачи са се качили на главите ни затова да си търсим правата аз съм за!!

  3. #3

    Подразбиране

    Тези дни подадохме жалба до комисията да видим какво ще стане .Закупихме си телевизор от Техносентър -Казанлък и след около 15 месеца започна да си сменя цветовете и в крайна сметка загуби всякаква картина .Ходихме в магазина от там ни казаха че сега не се казва Техносентър а Технополис и вече не поемат гаранцията .Занесохме ТВ в сервиза от там ни отговориха същото и срещу 20 лв го поправиха но след около месец отново имахме проблем с цветовете .Сега ще чакаме да видим ще ни отговорят ли или отново ще трябва да си плащаме ремонта .Гаранцията ни важи до юни месец не знам въобще защо ги дават тези гаранции .

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •