Цитат Първоначално написано от Loria Виж мнение
Такааааа, да се оплач и аз! Става въпрос за едни некоректни хора, занимаващи се с online търговия! Става въпрос за ония фирмички или даже частни лица които предлагат парфюми на известни марки... Естествено, че не оригинални или не"маркови". Поръчах си такива за т.нар. поадаръци за Нова година... но увиии, след срок от три дни(беше записано че поръчките пристигат от 1 до 3 работни дни) и очаквано позвъняване за потвърждаването на поръчката, взех решение че това трябва да направя аз. Звъннах, след 15 опит да се свържа с тях най-после успях! Да получих част от поръчката си.... но заплатих цялата... след като направих отново опит да си получа това за което съм платила, ми бя обещано, че ще получа остатъка за тяхна сметка.... днес е 03.01 трябваше това да стане на 31.12! Мисля да си потърся правата по законен ред, защото никой няма право да ни прави на "маймуни" в собствената ни държава!!!! Сайта за поръчки е rayabg.com!!!! Моля, Ви не поръчвайте нищо от тях!!!

Случайно видяхме как някой хора не могат да не наговорят куп лъжи за някой. Първо искам да подчертая, че нямаме за цел да мамим хората и се стремим да бъдем максимално коректни! Вярно, че наистина пропуснахме да Ви изпратим един парфюм повече и че закъсняхме с няколко дена. Но на края мисля, че изпълнихме всичко което бяхме поели като ангажимент към Вас. Все пак ако имахме за цел да Ви мамим нямаше да има вътре нито един парфюм, но както и да е.Искрено пак Ви се извиняваме за създалото се неудобство и другия път дано имате малко търпение а не да надраскате на бързо куп глупости за нас. А относно за маймуните не Ви правим ние а хора който са доста над нас, мисля че сами се досещате.

Поздрави!