Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 18 от 18
  1. #16

    Подразбиране

    Вместо да ни върнат парите на 16 март се обадиха да отидем да си го вземем от щанда.Когато пак се обадих господина ми обясни ,че не пишело защо го връщаме и затова сме си го получили обратно.Този път ми обясни да го изпратя по пощата /първия път го върнах в техен магазин/ с наложен платеж за тяхна сметка и да пиша ,че го пращам за да ми бъде възстановена сумата.До една седмица съм щяла да си получа парите.Не стана толкова бързо,но вчера получихме покана за пощенски запис на стойност 208лв.купихме го за 199лв,но заради транспортните разходи сме9лв напред
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ANIMONI Виж мнение
    Вместо да ни върнат парите на 16 март се обадиха да отидем да си го вземем от щанда.Когато пак се обадих господина ми обясни ,че не пишело защо го връщаме и затова сме си го получили обратно.Този път ми обясни да го изпратя по пощата /първия път го върнах в техен магазин/ с наложен платеж за тяхна сметка и да пиша ,че го пращам за да ми бъде възстановена сумата.До една седмица съм щяла да си получа парите.Не стана толкова бързо,но вчера получихме покана за пощенски запис на стойност 208лв.купихме го за 199лв,но заради транспортните разходи сме9лв напред
    Поздравления!
    Малко късно,но явно има справедливост!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #18

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ANIMONI Виж мнение
    Вместо да ни върнат парите на 16 март се обадиха да отидем да си го вземем от щанда.Когато пак се обадих господина ми обясни ,че не пишело защо го връщаме и затова сме си го получили обратно.Този път ми обясни да го изпратя по пощата /първия път го върнах в техен магазин/ с наложен платеж за тяхна сметка и да пиша ,че го пращам за да ми бъде възстановена сумата.До една седмица съм щяла да си получа парите.Не стана толкова бързо,но вчера получихме покана за пощенски запис на стойност 208лв.купихме го за 199лв,но заради транспортните разходи сме9лв напред
    Много се радвам,че след дългото чакане ще си вземете парите

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •